asseco Aimtec murr

Odolný tlačítkový telefon splňuje normy IP68

Novinkou v nabídce tlačítkových telefonů značky Evolveo je odolný přístroj StrongPhone W4 s 2,8palcovým displejem pro náročné prostředí. Nevadí mu voda, bláto, sníh, prach ani tvrdé zacházení (Foto: Evolveo).

 
Odolné tělo telefonu StrongPhone W4 s certifikací IP68 má velký, dobře čitelný 2,8palcový IPS LCD displej, funkce powerbanky, SOS tlačítko nebo velkou 2500 mAh baterii. Všechny tato vymoženosti dělají z tohoto telefonu univerzální řešení pro práci v dílně, na stavbě, v náročném terénu, ve velké zimě nebo naopak při vysokých teplotách a vlhkosti.

Jednou z hlavních předností telefonu StrongPhone W4 je velký 2,8palcový displej s technologií IPS se zvýšenou odolností proti poškrábání a tlaku. Technologie IPS zajišťuje realistické podání barev, široké pozorovací úhly a nízkou spotřebu energie. Díky tomu bude používání telefonu snadné v jakýchkoliv podmínkách.Baterie o kapacitě 2500 mAh zajistí provoz telefonu až na dva týdny a umí i něco navíc. Odolný telefon StrongPhone W4 je vybaven funkcí powerbanky, která umožní využít kapacitu baterie pro dobíjení dalších zařízení. Baterie je navíc uživatelsky vyměnitelná.

SOS volání a nouzová zpráva

Telefon, který bude dostupný ve dvou barevných variantách, je vybaven nouzovým SOS tlačítkem, které může v případě nebezpečí přivolat pomoc. Po stisknutí tlačítka telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu.Součástí výbavy je 2Mpx fotoaparát, výkonná LED svítilna nebo vestavěné FM rádio s integrovanou anténou a automatickým laděním stanic. Z další výbavy lze využít např. kalendář, budíky nebo kalkulačku.
 
Publikováno: 9. 11. 2023 | Počet přečtení: 686