Nové mobilní roboty řady EAE pro horizontální přepravu

Společnost Jungheinrich představila na veletrhu LogiMAT 2023 mobilní robotické řešení budoucnosti. Díky optimální souhře autonomního mobilního robota a řídicího systému jej lze snadno integrovat do jakéhokoli skladu, kde zvýší výkon i efektivitu.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2023 | Počet zobrazení: 849
 

FM Logistic spouští co-packingovou zónu

V tuchoměřické pobočce implementovala společnost FM Logistic novou co-packingovou zónu, která přispěje k rychlejšímu odbavení většího množství objednávek a lépe přizpůsobí výrobky individuálním potřebám zákazníků.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2023 | Počet zobrazení: 819
 

Peugeot vyrazí na Burger Street Festival

Mnozí by možná partnerství automobilky Peugeot s pořadatelem Burger Street Festivalu nečekali. Pravidelné návštěvníky putovního food festivalu v Česku však přítomnost vozů Peugeot na ochutnávkách burgerů nepřekvapí.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 5. 2023 | Počet zobrazení: 823
 

VW Bus Festival má vstupenky již vyprodány

Volkswagen Užitkové vozy očekává na akci VW Bus Festival 2023 v Hannoveru více než 6000 vozů Bulli a na vyhrazených festivalových parkovištích bude ve dnech 23. až 25. června 2023 nocovat 13 000 lidí.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 5. 2023 | Počet zobrazení: 805
 

NTM zprovoznil vlastní vlakovou soupravu

V sobotu 29. dubna 2023 vyjede poprvé na koleje muzejní vlak Národního technického muzea. V rekonstruované soupravě, která vyjede z Masarykova nádraží do Brandýsa nad Labem na akci „Audience u císaře Karla I.“, budou zastoupena typická i unikátní vozidla vyrobená v 60.–80. letech dvacátého století.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 4. 2023 | Počet zobrazení: 892
 

Do nejnovějších testů UX se zapojili psychologové i VR

Pro společnost Continental je při vývoji nových produktů rozhodujícím faktorem vždy uživatelská zkušenost (UX) řidičů automobilů. Cílem firmy je vyvíjet uživatelsky přívětivé technologie a současně tvořit emocionální přidanou hodnotu.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 4. 2023 | Počet zobrazení: 800
 

Novou halu pro Denios postaví Swietelsky

Strakonická společnost Denios, která vyrábí speciální vany určené k zachycování chemikálií a sofistikované kontejnery pro skladování nebezpečných látek, rozšíří svůj závod o novou výrobní halu. Na ploše 3800 m² tak získá další kapacity pro zvýšení výroby.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 4. 2023 | Počet zobrazení: 848
 

Nová řada vozíků H4 pro jednosměnné provozy

Vozíky se dnes nabízejí s nejrůznějšími asistenčními systémy, společnost Gekkon International však v rámci nové řady H4 představuje opak: naprosto jednoduché vozíky pro občasnou manipulaci, které jsou však pro mnohé skladové a výrobní provozy zcela dostatečné.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 4. 2023 | Počet zobrazení: 828
 

Chytré kamery dohlédnou na bezpečí prostor

Společnost Evolveo rozšířila svou nabídku produktů pro videodohled o tři nové sady kompletních systémů Detective, které zabezpečí soukromé domy i byty, ale také firemní prostory, kanceláře, sklady i výrobní haly.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 4. 2023 | Počet zobrazení: 710
 

Přenosné monitory umožňují práci odkudkoli

Značka Verbatim uvedla na trh čtyři přenosné monitory, které uživatelům poskytnou možnost rozšířit své zařízení o další obrazovku, ať jdou kamkoli. Nová řada zahrnuje tři modely s dotykovou obrazovkou a jeden bez.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 4. 2023 | Počet zobrazení: 723