Goodyear získal homologaci pro Porsche

Společnost Goodyear uvedla na trh novou řadu pneumatik Eagle F1 SuperSport. Jejich novinky Eagle F1 SuperSport RS v rozměrech 265/35 ZR 20 (99Y) XL a 325/30 ZR 21 (108Y) XL byly homologovány pro vozy Porsche 911 GT2 RS a Porsche 911 GT3 RS, čímž se značka vrací do segmentu supersportovních vozidel.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 6. 2019 | Počet zobrazení: 359
 

Kia odhalila nový Seltos

Nová Kia Seltos, která byla představena ve světové premiéře v indickém Dillí, přiváží do globálního segmentu kompaktních SUV patřičnou dávku rafinovanosti, výrazného vzhledu, nejmodernějších technologií a bezpečnostních prvků.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2019 | Počet zobrazení: 317
 

Ford Mondeo Hybrid kombi

Všechny verze Mondea byly modernizovány, pokud jde o exteriér i technologie. Zcela nové je však provedení Mondeo Hybrid kombi. Benzino-elektrické hybridní hnací ústrojí prošlo optimalizací, zaměřenou na ještě kultivovanější spolupráci obou pohonných jednotek.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2019 | Počet zobrazení: 317
 

Ocenění pro Mitsubishi Eclipse Cross

Společnost Mitsubishi Motors oznámila, že model Eclipse Cross rozšířil svoji sbírku mezinárodních ocenění o tři další ceny z Ruska, na jehož trh bylo toto kompaktní SUV nedávno uvedeno.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2019 | Počet zobrazení: 300
 

Exinda SD-WAN pro softwarově definovanou správu WAN sítí

Společnost GFI Software na konferenci pro své distributory představila Exinda SD-WAN, nové řešení umožňující provoz a jednotnou správu vícenásobných WAN připojení. V kombinaci s řešením Exinda Network Orchestrator získají firmy bezproblémový přístup a garantovanou kvalitu přenosu pro klíčové podnikové aplikace v rámci své distribuované podnikové sítě.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 6. 2019 | Počet zobrazení: 312
 

Nové počítačové skříně Silencio

Společnost Cooler Master rozšiřuje portfolio tichých počítačových skříní a uvádí modely Silencio S400 a Silencio S600 s pokročilými technologiemi a minimalistickým designem. Byly navrženy jako konkurenceschopné dražšímu segmentu.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 6. 2019 | Počet zobrazení: 313
 

Energie pod kontrolou - Porta U2

Chytrá zásuvka EVOLVEO Porta U2 je plně lokalizovaná pro české i slovenské prostředí. Pro ovládání slouží originální mobilní aplikace, do které je možné připojit další chytré zásuvky pro komplexní ovládání a řízení. Zásuvka pracuje zcela nezávisle, pro přenos informací a dat využívá pouze WiFi připojení.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 6. 2019 | Počet zobrazení: 309
 

Strojní závod je nejrychleji rostoucí částí Swietelsky Rail CZ

Po moderních strojích a technologiích, zrychlujících železniční stavby, je poptávka. Díky tomu je také Závod stroje a mechanizace nejrychleji rostoucí částí společnosti Swietelsky Rail CZ. „Cítíme velký tlak na rychlost oprav a zkrácení výluk,“ říká jeho ředitel Lukáš Vostrý.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 6. 2019 | Počet zobrazení: 311
 

Nová generace notebooků ThinkPad

Řada ThinkPad pokračuje ve stanovování zlatého standardu mezi notebooky pro byznysové profesionály. Společnost Lenovo představuje sedmou generaci jednoho z nejlehčích, nejtenčích a nejodolnějších byznysových notebooků ThinkPad X1 Carbon a také řadu nových notebooků ThinkPad.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 6. 2019 | Počet zobrazení: 295
 

Škoda otevřela kompetenční centrum a coworkingové centrum

„Blíže k talentům, partnerům a zákazníkům“- tak zní motto kreativního coworkingového pracoviště „VISIONARY“, které bylo otevřeno v Praze. Moderní prostory v Holešovicích slouží od nynějška jako pracoviště IT specialistů. Kromě toho jsou k dispozici dalším zaměstnancům ŠKODA AUTO, partnerům, studentům a zákazníkům.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 6. 2019 | Počet zobrazení: 286