1650 hřebíků na jedno nabití

Nová generace akumulátorových hřebíkovaček značky HITACHI Power Tools / HiKOKI poskytuje maximální volnost při práci. Nyní už tyto stroje nepotřebují překážející hadice, kompresory ani plynové zásobníky.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 7. 2018 | Počet zobrazení: 591
 

SOTAX implementuje IFS Applications 10

Švýcarská technologická společnost SOTAX dodávající testovací vybavení pro farmaceutický průmysl zahájí implementaci nové verze IFS Applications 10, aby mohla optimalizovat své globální obchodní procesy.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 7. 2018 | Počet zobrazení: 183
 

Nabíječky elektromobilů u Monety

Moneta Money Bank zahájila ve spolupráci s technologickou firmou Olife Energy rozsáhlý projekt, jehož cílem je vybudovat u svých bankovních poboček síť komerčních dobíjecích stanic. Tento krok souvisí s probíhajícím projektem postupné výměny většiny služebních automobilů Monety se spalovacím motorem za elektromobily.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 7. 2018 | Počet zobrazení: 182
 

Brněnský Zetor zahájil sériovou výrobu strojů v novém designu

Po úspěšném celosvětovém představení na veletrzích Agritechnica a Techagro se traktor řady Major ve zcela novém designu dočkal od 16. července sériové výroby. Nejde přitom jen o nový dynamický design, ale především o univerzální využití a širokém uplatnění v reálných podmínkách. Nové stroje se k prvním zákazníkům dostanou v nejbližších týdnech.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 7. 2018 | Počet zobrazení: 193
 

Wi-Fi adaptér s ultimátní rychlostí

Společnost TP-Link představila nový dvoupásmový Wi-Fi USB adaptér s rychlostí až 1300 Mbit/s - Archer T9UH. Je určen pro zvýšení rychlosti bezdrátového připojení u notebooků využívající starší specifikaci Wi-Fi, případně zdvojnásobení stávající rychlosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 7. 2018 | Počet zobrazení: 182
 

VHM dokončily díly urychlovače částic pro JINR

Vítkovice Heavy Machinery (VHM) úspěšně předaly prestižní dodávku obřích částí magnetu urychlovače částic pro Spojený ústav jaderných výzkumů (JINR - Joint Institute for Nuclear Research) se sídlem ve vědeckém městě Dubna v Rusku.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 7. 2018 | Počet zobrazení: 182
 

CAT S61pro řemeslníky

Vysoce odolný, prachotěsný, vodotěsný a funkcemi napěchovaný smartphone CAT S61 je velmi vhodný řemeslníky, stavaře a další výrobní profese. Jde o nový přístroj, který mění pohled na smartphony, disponuje totiž různými funkcemi, jako termovize, laserový měřič vzdálenosti či snímač kvality vzduchu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet zobrazení: 295
 

Pražské metro odvětrají nové ventilátory ze ZVVZ

Červencovým dokončením strojovny Měnírna, už třetí v řadě, pokračuje milevská společnost ZVVZ MACHINERY v nejrozsáhlejší rekonstrukci větrání v historii pražského metra. Práce na projektu Modernizace hlavního větrání ve větracích šachtách metra C začaly loni v listopadu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet zobrazení: 176
 

Bezpečnější a chytřejší provoz se systémem GuardLink

Společnost Rockwell Automation představila bezpečnostní systém Allen-Bradley Guardmaster, nový bezpečnostní komunikační protokol, který pomáhá obsluze snižovat četnost odstávek i diagnostiky, zlepšovat jejich průběh a zároveň zvyšovat produktivitu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet zobrazení: 167
 

Nová služba provozu SAP HANA v S&T Cloudu

Společnost S&T CZ spustila službu SAP@S&T.Cloud, která má usnadnit přístup k řešení SAP HANA a optimalizovat provoz dalších SAP produktů zejména středním a menším podnikům. Tři základní varianty služby - Plně spravovaná služba, Dynamický sandbox a Záložní lokalita umožní zákazníkům provoz a rozvoj jejich SAP systémů s garantovanou dostupností a optimální strukturou nákladů.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 7. 2018 | Počet zobrazení: 180