Router pro domácnost s širokým pokrytím

Společnost TP-Link představila nový router Archer AX10 s Wi-Fi 6, která přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě. Díky novému standardu umožňuje připojeným zařízením bezdrátově komunikovat na gigabitové úrovni.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 1. 2020 | Počet zobrazení: 348
 

Občané přicházejí na chuť datovým schránkám

V roce 2019 Česká republika zaznamenala historicky nejvyšší meziroční nárůst počtu aktivovaných datových schránek u fyzických osob. Datovou schránku si loni založilo 36 tisíc Čechů, celkem ji má už 160 tisíc fyzických osob.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 1. 2020 | Počet zobrazení: 396
 

Nebezpečná vlna podvodných mailů

Internetem se šíří další vlna nebezpečných e-mailů, což mohli zaznamenat i čeští a slovenští uživatelé. E-mail se maskuje za zásilku od důvěryhodné instituce a obsahuje zavirovanou přílohu, například fiktivní fakturu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 1. 2020 | Počet zobrazení: 365
 

Společnost STILL navštívil Andreas Rieckhof

U příležitosti 100. jubilea hamburské společnosti STILL navštívil výrobní závod tohoto specialisty na intralogistiku v Billbrooku Andreas Rieckhof, státní rada pro ekonomiku, dopravu a inovace.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 1. 2020 | Počet zobrazení: 345
 

Peugeot spustil kampaň s Novakem Djokovičem

Značka Peugeot spouští novou mezinárodní reklamní kampaň „Move to Electric“, do které zapojila svého ambasadora Novaka Djokoviče. Ten právě odehrál první zápas na Australian Open, jenž se koná v Melbourne od 20. ledna do 2. února 2020.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 1. 2020 | Počet zobrazení: 349
 

Značka DS má nově zastoupení i v Ostravě

Značka DS je nyní blíže zákazníkům z Moravy. Ve spolupráci s partnerskou firmou KODECAR Ostrava otevřela autorizovaný DS SERVIS a nové místo, kde lze vyzkoušet i objednat nejnovější modely DS.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 1. 2020 | Počet zobrazení: 359
 

InnoEnergy opět spouští PowerUp! Výzvu

Společnost InnoEnergy hledá nejlepší start-upy, scale-upy (rychle rostoucí firmy, které začínaly jako start-upy a existují minimálně 3 roky) a malé a střední firmy (small and medium enterprises – SME) ze střední a východní Evropy, aby jim pomohla v jejich růstu prostřednictvím programu PowerUp!.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 1. 2020 | Počet zobrazení: 364
 

Hecht myslí i na děti

Společnost Hecht, specialista na zahradu a zahradní techniku, přichází i s produkty pro nejmenší pomocníky. Připravila šlapací motokáru a tříkolku pro kluky i holky od 3 do 6 let.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 1. 2020 | Počet zobrazení: 360
 

Nové modely přístupné všem hráčům

Společnost SteelSeries uvádí na trh herní myš Rival 3 a herní klávesnice Apex 3 a Apex 5. Nové vysoce výkonné herní periferie mají za cíl maximálně přiblížit inovace a výkon prémiových modelů SteelSeries širšímu okruhu hráčů.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 1. 2020 | Počet zobrazení: 346
 

Linde se představí v novém pojetí

Společnost Linde Material Handling změnila pro letošek formu své prezentace na veletrhu LogiMAT 2020. Bude vystavovat na větší ploše, poprvé využije i venkovní prostory a představí nejširší paletu inovací. Zaujmout chce i novou řadou motorových vysokozdvižných vozíků s nosností od 2 do 3,5 tuny.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 1. 2020 | Počet zobrazení: 400