ČR opět posiluje svou pozici v leteckém průmyslu

Americký výrobce vrtulníků Bell Helicopter, dceřinná firma společnosti Textron, mění svou pražskou pobočku v ČR na regionální evropské centrum se zaměřením na řízení objednávek, doručovací služby a poprodejní servis. 

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 7. 2014 | Počet zobrazení: 102
 

Moskva hostí šestý ročník ATOMEXPO 2014

Moskva se stala od 9. června dějištěm další z významných událostí v oboru jaderné energetiky - koná se zde 6. Mezinárodní fórum ATOMEXPO 2014, kterého se účastní řada významných osobností jaderného průmyslu.- mj. náměstek generálního ředitele pro rozvoj a mezinárodní obchod státní korporace pro jadernou energii Rosatom Kirill Komarov, generální ředitelka Světové jaderné asociace (WNA) Agneta Rising a prezident Japonského atomového průmyslového fóra (JAIF) Takuya Hattori. 

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 6. 2014 | Počet zobrazení: 165
 

Redesign u obalů značky Budweiser Budvar

Budějovický Budvar uvedl na trh nové obaly pro pivo značky Budweiser Budvar. Hlavním cílem tohoto projektu bylo sladění vzhledu obalů s hodnotami značky, lepší identifikace výrobků spotřebitelem, snížení počtu variant etiket a zvýšení výkonu stáčíren lahví. 

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 6. 2014 | Počet zobrazení: 152
 

EU rýsuje nová pravidla pro energetiku

Evropská komise schválila nová pravidla pro veřejnou podporu v oblasti energetiky, s jejichž pomocí chce zajistit, aby obnovitelné zdroje začaly soutěžit s konvenčními elektrárnami na trhu a snížit celkové náklady na přechod k zelené energii. 

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 6. 2014 | Počet zobrazení: 172
 

Přebytečné letouny L-159 by měl odkoupit Irák a Američané

Tucet z nepotřebných letadel L-159 české armády by mohl zamířit do Iráku. Tamní ministerstvo obrany stroje potřebuje k výcviku pilotů, kteří budou později létat na amerických stíhačkách F-16. 

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 6. 2014 | Počet zobrazení: 157
 

Pozvání na Tribotechnický seminář

V hotelu Akademie Naháč, v Choceradech pořádají ve dnech 11. – 12. června společnosti KLEENTEK a ALS Czech Republic již tradiční 22. seminář z cyklu “Strategie nulových poruch - cesta k úsporám”.  

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2014 | Počet zobrazení: 210
 

Canon poradí jak ušetřit při správě dokumentů

Společnost Canon CZ připravila pro zájemce o efektivní správu dokumentů sérii bezplatných odborných seminářů s názvem - Služby nutné pro úsporu nákladů při práci s dokumenty a záznamy, které pořádá v průběhu června v týdenních odstupech v Praze, Brně a Českých Budějovicích. První seminář proběhne 4. června na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, další následuje 10. června v Praze v prostorách společnosti Skanska, a poslední se bude konat 18. června na Mendelově univerzitě v Brně. 

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2014 | Počet zobrazení: 207
 

Investice do vzdělání

Střední odborné učiliště ve společnosti Škoda Auto patří mezi největší nestátní vzdělávací instituce v ČR. V současné době se v učilišti v technických oborech vzdělává téměř 1000 studentů.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 5. 2014 | Počet zobrazení: 232
 

Seznam vylepšuje Mapy a bude prodávat i jízdenky

Česká internetová společnost se rozhodla vyřešit problematickou situaci kolem řešení dostupnosti dat pro jízdní řády ovládaných brněnskou společností Chaps vlastními silami. Seznam.cz začal informace sbírat sám a individuálně jednat s jednotlivými dopravci a lokálními vlastníky dat. 

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 5. 2014 | Počet zobrazení: 245
 

Saab se těší na pokračování spolupráce s ČR

Na jednání české vlády byla 12. března schválena nová smlouva na pronájem stíhacích letounů JAS 39 Gripen, která znamená, že ČR bude nadále používat Gripeny nejméně do roku 2027. 

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 5. 2014 | Počet zobrazení: 242