Externí SSD disk pro cestovatele

Společnost Western Digital Corp. uvádí na český trh kompaktní externí SSD disk My Passport Go, který nabízí kapacitu až 1 TB v odolném provedení. Disk má integrovaný kabel USB a ochranný gumový rám. Je navržen pro využití na cestách s přednostmi technologie SSD.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 6. 2019 | Počet zobrazení: 78
 

Tiskárnu s bílým tonerem lze přepnout na černou

Tiskárna s bílým tonerem pro tisk na přenosová média OKI Pro8432WT se dočkala aktualizace, která umožňuje alternativně volit mezi bílým a černým tonerem. Na jednom zařízení tak lze tisknout v systémech CMYW nebo CMYK. Výrazně se tak rozšiřují možnosti v tisku černé barvy na oděvy či textil a další materiály ve světlých barvách.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 6. 2019 | Počet zobrazení: 61
 

Špatné nakládání s daty může firmu přijít draho

Studie 2019 Veeam Cloud Data Management Report ukazuje, že 73 % organizací má problém se zajištěním požadavků na nepřerušovaný přístup k aplikacím a datům; mnoho firem plánuje nasadit Cloud Data Management pro efektivnější zabezpečení a využívání svých dat.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 6. 2019 | Počet zobrazení: 60
 

CzechTrade podepsala memorandum s korejskou asociací

Agentura na podporu obchodu CzechTrade podepsala memorandum o porozumění s korejskou asociací importérů KOIMA. Cílem dokumentu je vytvoření vzájemné podpory obchodních aktivit českých podnikatelů na korejském trhu a činnosti členů KOIMA na českém.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 6. 2019 | Počet zobrazení: 81
 

Světlovod osvítí tmavé částí domů

Řada světlovodů Lightway Crystal je jedinečná použitím skleněné střešní kopule. Ta je vyrobena z českého křišťálu a prakticky nestárne. Oproti plastové kopuli je odolná proti stárnutí, i když na ni působí intenzivní UV záření.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 6. 2019 | Počet zobrazení: 81
 

Johnston Logistics rebranduje na Dachser

Mezinárodní logistická firma Dachser převzala před dvěma lety většinový podíl irské logistické společnosti Johnston Logistics Ltd. Integrace do sítě Dachser je nyní ve své poslední fázi – společnost prochází rebrandingem a mění jméno na Dachser Ireland Ltd.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 6. 2019 | Počet zobrazení: 83
 

Účastníky Transportersrazu čeká dobrodružná expedice

Již tento víkend (14.-16. června) se uskuteční každoroční setkání fanoušků vozů Transporter všech generací. Do kempu U Kukačků na břehu vodní nádrže Lipno se sjede 250 vozů Transporter, reprezentujících bohatou historii této modelové řady, jejíž kořeny sahají až do roku 1947.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 6. 2019 | Počet zobrazení: 88
 

Posuvný systém Modern-Expo pro STILL

V Hustopečích vyrobila firma Modern-Expo pro intralogistickou společnost STILL posuvný systém pro 1300 paletových pozic. Vznikly tři posuvné systémy ISAT 1012 s plochou přes 300 m². Tento posuvný systém se stal prvním svého druhu v Hustopečích.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 6. 2019 | Počet zobrazení: 85
 

Bridgestone a Volkswagen pokořily rekord Nürburgringu

Partnerství značek Bridgestone a Volkswagen napsalo novou kapitolu své historie, protože Volkswagen ID.R překonal rekord na Severní smyčce Nürburgringu mezi elektrickými vozy, a to za pomoci pneumatik Bridgestone Potenza.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 6. 2019 | Počet zobrazení: 89
 

Dotykový monitor s technologií SmoothTouch

Společnost MMD rozšiřuje řadu dotykových monitorů o nový LCD monitor Philips 242B9T s úhlopříčkou 24" a technologií SmoothTouch. Nový model nabízí Full HD panel ve formátu 16 : 9, odolnost vůči prachu a vodě dle normy IP54, projektivní kapacitní multidotykovou plochu a technologii ochrany zraku.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 6. 2019 | Počet zobrazení: 111