Zákaznické dny v Sezimově Ústí

Společnost Kovosvit MAS zve na Zákaznické dny, které se uskuteční od středy 5. do čtvrtka 6. dubna v sídle společnosti na adrese: Náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2017 | Počet zobrazení: 35
 

Na JE Búšehr II byly zahájeny zemní práce

V polovině letošního března byly zahájeny práce na staveništi íránské jaderné elektrárny Búšehr II s reaktory typu VVER-1000. JE postaví Atomstrojexport, součást ruské korporace Rosatom, a spouštění prvního z dvojice nových bloků má začít v roce 2024.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2017 | Počet zobrazení: 34
 

Barva auta řekne, kdo sedí za volantem

Automobilky kromě základní palety barev karosérií přidávají stále další barvy pro větší individualitu majitele vozu. Proto dnes můžeme potkávat na silnici vozidla lakovaná do stovek odstínů. Při výběru auta hraje samozřejmě svou roli nejen značka a model auta, výbava ale také barevný odstín karosérie. V mnoha případech hrají velkou roli i momentální módní trendy.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2017 | Počet zobrazení: 40
 

Strach zděděný po předcích nás stresuje i za volantem

Někteří odborníci se domnívají, že strach ze tmy, kterému se odborně říká „nyktofobie“, má kořeny u jeskynních lidí, jimž ve tmě hrozilo vyšší riziko napadení predátorem. V současnosti nás nyktofobie ovlivňuje i za volantem.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2017 | Počet zobrazení: 96
 

Okna.eu - Fotosoutěž pokračuje

Po úspěšných dvou kolech fotografické soutěže přináší letošní ročník několik novinek. Společnosti Okna.eu a portál Svépomocí.cz navyšují celkovou hodnotu výher a vyšší je i finální počet výherců. Poukazy na okna letos můžou vyhrát až čtyři soutěžící, přitom princip soutěže zůstává stejný.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2017 | Počet zobrazení: 66
 

Plynulý 4K obraz

První 4K model z prémiové řady monitorů Agon, které uvádí společnost AOC na trh, se může pochlubit 27palcovým 4K IPS panelem. Tento monitor (AG271UG) bude pumpovat život do nejnovějších her prostřednictvím špičkové UHD grafiky a precizních barev. Vestavěný modul Nvidia G-SYNC kromě toho přináší plynulou podívanou s rychlou herní odezvou bez rušení.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2017 | Počet zobrazení: 69
 

Suzuki bude spoluvyvíjet lunární vozítko

Automobilka Suzuki uzavřela partnerství s vesmírným výzkumným týmem Hakuto a bude se podílet na vývoji lunárního vozidla. Hakuto je první soukromě financovaný tým z Japonska, který se zapojil do soutěže Google Lunar XPRIZE o dobytí Měsíce.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 3. 2017 | Počet zobrazení: 74
 

V Uruguayi se budou montovat vozy PSA

Skupina PSA je lídrem na trhu s užitkovými vozy v Evropě, její podíl na evropském trhu činil na konci února 2017 celkem 21,3 % a nyní rozšiřuje svou nabídku LUV v Latinské Americe. Představitelé skupiny PSA a jejích partnerů EASA a Nordex totiž podepsali smlouvu o montáži vozů, díky níž skupina v Latinské Americe posílí svou ofenzívu v kategorii lehkých užitkových vozů (LUV).

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 3. 2017 | Počet zobrazení: 66
 

Videopatrolace místo fyzické ostrahy

Novou službu srovnatelnou svým rozsahem s fyzickou ostrahou, pod názvem Videopatrolace, představuje společnost Jablotron. Nenarušuje soukromí, přesto poskytuje ochranu v maximální možné míře.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2017 | Počet zobrazení: 94
 

Rozvoj pivovaru může zastavit zákon o registru smluv

V roce 2016 vystavil budějovický Budvar rekordní objem piva ve své historii - celkem 1 615 000 hektolitrů, což je meziročně o 0,8 % více. Loňský prodej piva mohl být ještě vyšší, ale pivovar již v roce 2015 dosáhl horní hranice svých výrobních i logistických kapacit. Proto musel v řadě případů odmítat požadavky zákazníků.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2017 | Počet zobrazení: 76