EDF murr Schunk

Baoli přichází s novou řadou e-vozíků

Výrobce vysokozdvižných vozíků Baoli, který je součástí skupiny KION Group, uvádí na trh v Evropě, na Středním východě a v Africe nově vyvinutou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků. Jde o cenově výhodné stroje s nosností od 2,5 do 3,5 tuny.

 
Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou ve srovnání s vozíky se spalovacím motorem šetrnější k životnímu prostředí, a proto jejich význam neustále roste. Baoli nyní uvádí na trh zcela přepracovanou rodinu elektrických protizávažových vozíků, které vice chrání životní prostředí a jsou bezpečnější. Nové modely KBE 25-30-35 mají nosnost 2,5 / 3 / 3,5 tuny.

„Tato nová generace elektrických vozíků byla vyvinuta s jediným cílem: překonat očekávání zákazníků. Pokud jde o kvalitu a spolehlivost, nabízíme nový standard v našem segmentu trhu s odpovídajícím výkonem a za dostupnou cenu. Nová rodina vozíků je vhodná pro všechny standardní aplikace manipulace s materiálem,“ říká Francesco Pampuri, ředitel Brand Marketing & Management.

Robustní a bezpečné pro širokou škálu aplikací

Nová generace byla vyvinuta pro použití v téměř všech průmyslových odvětvích – od maloobchodu po výrobu, pro vnitřní i venkovní provozy. Stroje jsou poháněny 80V olověnými akumulátory buď o kapacitě 360–450 Ah pro modely s nosností 2,5 tuny a 500–600 Ah pro modely 3,0 a 3,5 tuny. K dispozici budou také bezúdržbové Li-Ion baterie.Vozíky KBE 25 / 30 / 35 disponují nosností 2.5 / 3.0 / 3.5 tuny.

Nejmodernější výrobní závod

Nová rodina vozíků KBE se vyrábí v novém výrobním závodě v Jinanu (provincie Šan-tung), pátém čínském výrobním závodě frankfurtské skupiny KION Group. Výrobní plocha pokrývá téměř 223 000 metrů čtverečních – to je více než 31 fotbalových hřišť. Nová továrna splňuje nejvyšší standardy výroby a kvality a umožňuje společnosti Baoli upgradovat svou řadu vysokozdvižných vozíků pro základní segment na zcela novou technologickou úroveň.

Výbava vozíků

Vozíky KBE disponují velkým množstvím technických funkcí, díky kterým jsou spolehlivé, bezpečné a snadno se ovládají. Například nově navržený zdvihový sloup s výškou až 6500 mm poskytuje obsluze vynikající výhled na náklad i okolí.

Vybaven je také bezpečnostní funkcí „soft landing“, která snižuje rychlost spouštění vidlic, když je výška zdvihu menší než 100 mm. Nová řada obsahuje řídicí jednotku KION nejnovější generace, vysoce kvalitní elektromotory a hydraulické komponenty, vozíky mají také například snadno čitelný displej. Jízdní program umožňuje obsluze vybrat si mezi ekonomickým, efektivním nebo výkonově orientovaným módem provozu. Nově vyvinuté diagnostické nástroje lze ovládat prostřednictvím aplikace na jakémkoli standardním smartphonu, což dále zvyšuje jednoduchost těchto operací.

Společnost BAOLI se nezaměřila pouze na to, aby byly nové e-vozíky spolehlivé a bezpečné, ale kladla důraz také na pohodlí řidiče. Například prostorné a pohodlné sedadlo řidiče nabízí obsluze dokonalý výhled do všech stran skrz standardní ochrannou střechu vozíku. V nabídce je také možnost vybavení poloviční nebo plnou kabinou.Nová generace vozíků Baoli KBE byla vyvinuta pro téměř všechny aplikace manipulace s materiálem.

„Protože víme, co naši zákazníci skutečně potřebují, tak jim s novou rodinou KBE velmi usnadňujeme rozhodování, protože nabízíme jednoduché a bezpečné, ale také velmi robustní vozíky bez zbytečných doplňků. Se snadno konfigurovatelným a jednoduchým designem nabídky a nekomplikovaným zpracováním objednávek tak zajišťujeme vysokou spokojenost zákazníků,“ říká Pampuri.

Baoli dodává své vysokozdvižné vozíky přímo z evropského skladu, z distribučního centra v Itálii a tak je zajištěna rychlost dodání zákazníkům v České republice v řádu týdnů.
 
Publikováno: 15. 2. 2023 | Počet přečtení: 332