asseco Aimtec murr

PST CLC Mitsui-Soko rozšiřuje služby v Rotterdamu

Prvního května letošního roku spustila společnost PST CLC Mitsui-Soko ostrý provoz filiálky v Rotterdamu, která přebrala část stávajících klientů, s nimiž byly do té doby zakázky zajišťovány z Prahy. Nově tam byly rozšířeny služby pro stávajícího klienta, firmu Mitsui Chemicals.

 

Převážně jde o přepravy realizované z a do přístavu v Rotterdamu. Nová pobočka se aktuálně v Holandsku zaměřuje na získávání nových klientů v oblasti přeprav, skladování a celních služeb.

Pro Mitsui Chemicals firma v Rotterdamu rozšířila své služby o oblast komplexní logistiky. „Zboží přepravíme z Japonska v kontejnerech do našeho partnerského skladu, kde ho vyložíme a skladujeme, poté dle požadavků klienta následuje distribuce ke konečným zákazníkům,“ konstatuje Jan Bláha, ředitel přeprav společnosti PST CLC Mitsui-Soko.

„Díky tomu, že jsme přímo v Rotterdamu, jsme našim i potenciálním zákazníkům blíže, což přináší výhody. Aktuálně máme díky nové pobočce rozjednánu řadu nových projektů,“ upřesňuje Jan Bláha.

Firma očekává více podobných klientů. Dodal, že jeden z klientů plánuje do Evropy importovat nový produkt, který je nutné skladovat v rámci kontrolované teploty. PST CLC Mitsui-Soko pro něj zajistí komplexní logistický řetězec – námořní přepravu, příjem v Rotterdamu, zaskladnění a následnou distribuci v rámci Evropy. Firma v Rotterdamu plánuje také rozšíření celních služeb.

 
Publikováno: 23. 8. 2023 | Počet přečtení: 625