asseco Aimtec murr

Za kyberbezpečností na veletrh it-sa

Norimberské výstaviště bude hostit od 25. do 27. října opět veletrh it-sa Expo&Congress 2022, na jehož letošním ročníku představí novinky v oboru kybernetické bezpečnosti přes 670 vystavovatelů.

 

Veletrh nabídne přehled o současných prostředcích pro zabezpečení informační techniky včetně cloudů, o systémech mobilní bezpečnosti, šifrovacích nástrojích a přístupových systémech.

Česká republika je letos na veletrhu zastoupena 9 vystavovateli, společná expozice pod záštitou MPO ČR se nachází v hale 7. V rámci čtyř přednáškových fór, která jsou situována přímo ve výstavních halách, budou po celou dobu veletrhu probíhat odborné přednášky. Volně přístupný přednáškový program s odbornými příspěvky na aktuální bezpečnostní témata z oblasti technologií a managementu, produktově neutrální příspěvky a diskusní panely ze série it-sa insights přinášejí do Norimberku nejnovější odborné znalosti z oboru.Od 11. října nabízí it-sa Digital Preview Day bezpečnostní IT komunitě příležitost informovat se digitálně i interaktivně o nadcházejícím veletrhu a od 24. října kongresový program Congress@it-sa navíc umožní intenzivní výměnu aktuálních témat z oblasti IT bezpečnosti organizovanou ve spolupráci s renomovanými asociacemi a organizacemi. Díky hybridnímu streamu it-sa@home, novince letošního ročníku, nebudou o tyto užitečné informace a poznatky ochuzeni ani ti, kdo se nebudou moci veletrhu zúčastnit fyzicky.

Podrobnější informace k doprovodnému programu lze získat zde, permanentní vstupenku na veletrh zdarma si mohou zájemci o návštěvu norimberské přehlídky kybernetické bezpečnosti zajistit po registraci kódu itsa22AVCZ na www.itsa365.de/voucher.

Frank Venjakob, ředitel veletrhu it-sa, doporučuje spojit vícedenní návštěvu veletrhu s prohlídkou města, jehož historické centrum je dnes považováno za jednu z největších pěších zón v Evropě. Norimberk patří k ceněným historickým střediskům, v kterém působil např. malíř a grafik Albrecht Dürer, jeden z nejvýznamnějších německých renesančních umělců.Jeho dílo připomíná v blízkosti jeho rodného domu, dnes muzea, pod tamním císařským hradem bizarní socha vytvořená v roce 1984 umělcem Jurgenem Goertzem jako hold jedné z nejslavnějších Dürerových přírodovědných akvarelových maleb – Feldhase (Mladý zajíc).

 
Publikováno: 11. 10. 2022 | Počet přečtení: 623