murr Schunk

Nejlehčí multižánrové myši

Společnost SteelSeries rozšířila portfolio perforovaných lehkých myší Aerox o modely Aerox 5, Aerox 5 Wireless a Aerox 9 Wireless. Novinky spojují ultralehký design s přizpůsobitelnými tlačítky a poskytují hráčům rychlost, přesnost a flexibilitu.

 
Nové produkty představují fúzi ultralehkého designu a široké variability nastavení tlačítek pro maximální přesnost a rychlost pohybu a pohodlí každého typu hráče. Podobně jako inovace v leteckém průmyslu přinášejí moderní technologie a konstrukční vylepšení nové možnosti pro další kategorie produktů.

Menší hmotnost má výrazný pozitivní vliv na rychlost a vytrvalost, vlastnosti, které jsou tak důležité pro soutěžní hraní. Ať už se jedná o jakoukoli hru, sami hráči chtějí získat výhodu, možnost hrát ještě lépe, aby zvýšili pravděpodobnost vítězství. A je jedno, zda soupeří on-line, nebo se snaží už poněkolikáté porazit hlavního nepřítele v singleplayeru, ultralehká řada myší Aerox poskytuje hráčům parametry pro rychlejší a přesnější pohyb a menší únavu.

Základem je možnost volby. Téměř vše je dnes přizpůsobitelné a hraní her, resp. možnost volby by měla být při hraní stejná jako v běžném životě. I proto SteelSeries klade takový důraz na zdarma dodávaný software ke svým produktům včetně nových myší Aerox. Skrze něj si lze nastavit každé tlačítko na libovolnou zkratku či makro pro Fortnite, League of Legends nebo jakoukoli jinou hru, případně upravit RGB podsvícení tak, aby přesně ladilo s barvami herního setupu.

Aerox 5 – bleskurychlá

Nejlehčí multižánrová herní myš dosahuje hmotnosti sotva 66 g. Kombinuje ultralehký design a 9 programovatelných tlačítek, což umožňuje hráčům flexibilně a okamžitě se přizpůsobit jakékoli hře, resp. hernímu žánru. Senzor TrueMove Air a kluznice se 100% PTFE zajišťují maximální přesnost každého pohybu myši, zatímco spínače Golden Micro zaručí správnou registraci každého stisknutí.Třízónové RGB podsvícení je společně s vnitřními obvody bezpečně uzavřeno ve schránce odolné proti polití, prachu a jiným nečistotám díky technologii AquaBarrier s certifikací IP54.

Aerox 5 Wireless – neomezený výkon a univerzálnost

Nejlehčí bezdrátová multižánrová herní myš s hmotností pouhých 74 g poskytuje úctyhodných 180 hodin nepřetržitého hraní, které umocňuje schopnost přetavit 15 minut rychlého nabíjení v dalších 40 hodin hraní. Integrovaná duální bezdrátová technologie Quantum 2.0 a Bluetooth uvolňuje hráčům ruce, resp. umožňuje připojení k libovolnému zařízení. Myš si s sebou nese vlastnosti své drátové sestry, včetně 9 programovatelných tlačítek, senzoru TrueMove Air a technologie AquaBarrier.

Aerox 9 Wireless – ultimátní myš pro MMO/MOBA hry

Inovace konečně po mnoha letech dorazily i do MMO a MOBA žánru a výsledkem je ultralehká, bezdrátová myš o hmotnosti 89 g.Hráčům nabízí 12 programovatelných tlačítek na boku myši. I ona poskytne duální bezdrátovou technologii Quantum 2.0 a Bluetooth a je postavena na pevných základech využívajících spínače Golden Micro, senzor TrueMove Air a technologii AquaBarried. Nechybí také dlouhá výdrž až 180 hodin a rychlé nabíjení představující dalších 40 hodin za 15 minut.
 
Publikováno: 27. 4. 2022 | Počet přečtení: 254