murr Schunk

Nové stropní a nástěnné reproduktory

Americký výrobce zvukové a konferenční techniky Biamp, uvedl na trh novou řadu stropních a nástěnných reproduktorů Desono. Nový trend nechává z podlah a nábytku zmizet bedny i dráty a vše ukrývá do stěn a stropů.

 
Desono je platforma, která nabízí mimořádný akustický výkon i všestrannost, díky čemuž je pro zákazníky opakovaně vhodným řešením. Stropní reproduktory Desono DX nabízejí bezokrajovou magnetickou mřížku v designu, který vychází z ostatních stropních modelů značky, dle norem odpovídajícím CCEA v souladu s místními předpisy. Vše je přizpůsobeno rychlé a jednoduché instalaci na nejrůznější povrchy. Nové, zesílené svorky SpringLock s odolnějšími závitovými šrouby, umožňují upnutí i na tenčí povrchy.

Nástěnné reproduktory nabízejí moderní design, který je připraven pro venkovní instalaci. Hliníková mřížka je vhodná i do vlhkého prostředí a polymerová konstrukce odolává nárazům. Součástí každého reproduktoru je také otočný montážní držák CMX ClickMount nebo volitelný držák U-Bracket pro větší flexibilitu montáže.Oba typy reproduktorů pro stropní i nástěnnou montáž obsahují odpovídající koaxiální vysokofrekvenční kompresní měniče navržené tak, aby poskytovaly konzistentní kvalitu zvuku. Ekologické balení umožňuje rychlé vybalení a instalaci s menším množstvím odpadu.
 
Publikováno: 14. 4. 2022 | Počet přečtení: 314