Nová řada jednočipových 4K projektorů

Společnost Panasonic představila na veletrhu ISE novou řadu jednočipových laserových DLP projektorů se 4K rozlišením, které umožňují úžasné přiblížení a zprostředkovávají strhující divácký zážitek.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 6. 2021 | Počet zobrazení: 264
 

Rozsviťte své hráčské doupě

Specializovaná herní značka SureFire společnosti Verbatim, přichází se třemi novými gamingovými myšmi. Jde o rozšíření nabídky periferií pro milovníky počítačových her. Všechny tři myši: Hawk Claw, Condor Claw a Eagle Claw, mají RGB podsvícení, programovatelná tlačítka, nastavitelné DPI a pokročilý software pro konfigurace nastavení.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2021 | Počet zobrazení: 288
 

Stolní switch s podporou PoE

Společnost TP-Link představuje nový stolní switch TP-Link TL-SL1311MP, jenž disponuje bohatou nabídkou portů a slotů, mimo jiné 8 porty 10/100 Mbit/s, 2 gigabitovými porty RJ45 či 8 porty PoE+.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2021 | Počet zobrazení: 280
 

Nový systém dálkově ovládaného fotografování

Společnost Nikon uvádí aplikaci NX Field, která podporuje uživatele v první linii reportážní a sportovní fotografie. Umožňuje propojit více digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, ovládat a upravovat jejich nastavení a automaticky odesílat snímky na server FTP.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2021 | Počet zobrazení: 281
 

Dron VUT hledá invazní rostliny

Malé bezpilotní letadlo uzpůsobené pro potřeby monitorování výskytu invazních druhů rostlin vzniká na Leteckém ústavu strojní fakulty VUT v Brně. Jde o spolupráci s Botanickým ústavem Akademie věd v Průhonicích.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2021 | Počet zobrazení: 309
 

NTM otevírá své pobočky

Národní technické muzeum otevírá na letní sezónu obě pobočky, které jsou oblíbeným cílem výletů. V Centru stavitelského dědictví NTM Plasy, výjimečném muzeu věnovaném stavební historii, je možné od 1. června navštívit stálé expozice i několik výstav. Železniční depozitář NTM Chomutov bude otevřen od 4. června.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2021 | Počet zobrazení: 287
 

Peugeot odstartuje Sedm dní, Citroën už jede

Tradiční akce 7 dní Peugeot Professional odstartuje značka Peugeot již od 14. června a potrvá do 20. června. Citroën spustil promoční nabídku svých vozů již od 24. května a skončí rovněž 20. června. Akce jsou zaměřeny na firemní zákazníky.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2021 | Počet zobrazení: 266
 

Pozvánka: SELP Servis zve na Open Days

Ryze česká společnost SELP Servis pořádá ve dnech 15.–16. června Dny otevřených dveří. Co čeká návštěvníky na této akci, nám prozradil zakladatel a spolumajitel firmy Ladislav Pikal.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2021 | Počet zobrazení: 332
 

Efektivní instalační řešení pro mobilní stroje

Co dělat, když v každodenní praxi narazíte na problém a jste toho názoru, že jej nelze dostatečně vyřešit se zavedenými produkty? Stavebnicový systém Data Panel otevírá širokou škálu možností optimalizace.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2021 | Počet zobrazení: 313
 

S ERD 220i mění Jungheinrich definici kompaktnosti a bezpečnosti

Společnost Jungheinrich představuje nový elektrický ručně vedený vysokozdvižný vozík ERD 220i, který je navržen k flexibilnímu používání ve skladu a pro nakládku a vykládku nákladních vozidel. Díky rozměru L2 pouze 1065 mm jde o nejkompaktnější vozík ve své třídě.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2021 | Počet zobrazení: 296