Roboty v Brně budou k vidění až do srpna

Dobrá zpráva pro zájemce o roboty: Výstava ROBOT2020, kterou připravilo Technické muzeum v Brně k 100. výročí prvního vydání dramatu Karla Čapka R.U.R., jež dalo světu slovo robot, je prodloužena do 1. srpna letošního roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 5. 2021 | Počet zobrazení: 330
 

Schaeffler optimalizuje zákaznickou platformu

Společnost Schaeffler, integrovaný dodavatel pro automobilový a ostatní průmysl, optimalizovala svou online platformu medias, aby uživatelům poskytla komplexní informace ještě rychleji a jednodušeji.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 5. 2021 | Počet zobrazení: 308
 

K ochraně před útoky – vrstvený přístup

Značka Zebra Systems, distributor řešení N-able, uvedla, že k efektivnímu zabezpečení zákaznických infrastruktur je třeba dnes chránit firemní IT prostředí na 5 úrovních: zařízení, aplikace, uživatelé, sítě a internet. MSP poskytovatelé, kteří dokáží na všech těchto úrovních vytvořit pokročilou vrstvenou ochranu, získávají náskok před konkurencí.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 5. 2021 | Počet zobrazení: 341
 

Nové řešení zlepšuje nabíjecí technologii

Pro výrobce nabíjecích systémů připravila společnost Siemens nové řešení typu „Plug & Play“, které jako první umožňuje kalibraci úrovně signálu Powerline v souladu s CCS prováděcími pokyny asociace CharIN pro vodivé nabíjení elektrických vozidel.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2021 | Počet zobrazení: 308
 

V pátek vyjede první vlakový spoj RegioJet do Chorvatska

Páteční odpoledne 28. 5. 2021 v 16.46 hodin vyjíždí z Prahy hlavního nádraží a v 19.48 hodin z Brna hlavního nádraží první letošní vlakový spoj RegioJet do Chorvatska. Již nyní prodal RegioJet na všechny své chorvatské vlaky více než 30 tisíc jízdenek.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2021 | Počet zobrazení: 309
 

Chování spotřebitelů se mění, zaměstnanci potřebují empatii

Změny spotřebitelského chování a charakteru lidské práce vlivem digitalizace staví firmy před nové výzvy. Na jedné straně musí pečovat o angažovanost a motivaci svých zaměstnanců, na straně druhé potřebují předvídat nálady a preference svých zákazníků.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2021 | Počet zobrazení: 284
 

Murrelektronik – spojte se ve středu s námi

Každou středu po čtyři týdny probíhá seriál webinářů, jejichž druhý díl začíná 26. 5. od 9,30 hod poutavými informacemi s praktickými ukázkami řešení instalací v prašném, mokrém či blátivém prostředí. Na tento druhý webinář se lze zaregistrovat ZDE.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2021 | Počet zobrazení: 295
 

Recenze nové aplikace IBD Pod Kontrolou

Možná patříte i vy mezi pacienty, které trápí Crohnova choroba či ulcerózní kolitida. Pokud ano, pak právě pro vás je určena nová praktická a šikovná aplikace IBD Pod Kontrolou, kterou vyvinula organizace Pacienti IBD a společnost Takeda.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2021 | Počet zobrazení: 2196
 

Linde MH: nové elektrické vysokozdvižné vozíky

Zcela nová generace elektrických vysokozdvižných vozíků z dílny Linde Material Handling se svým výkonem plně vyrovná vozíkům poháněným spalovacími motory.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2021 | Počet zobrazení: 326
 

Dopravní analýzy v reálném čase

Aplikace GoodVision Live Traffic, řešení monitoringu dopravy v reálném čase, které vytvořili společnosti Axis Communications a GoodVision, se nahraje přímo do kamer Axis vybavených procesorovou jednotkou hlubokého učení.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 5. 2021 | Počet zobrazení: 351