Nová Astra útočí na emoce

Čistým a odvážným designem tlumočí nový Opel Astra svoji vysokou kvalitu z každého detailu. Šestá generace Astry, která se ve světové premiéře představila letos začátkem září, je navržena tak, aby od prvního pohledu vzbuzovala emoce.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 650
 

Hyundai představuje studii Seven

Na autosalonu AutoMobility v Los Angeles odhalila společnost Hyundai Motor Company nový koncepční elektromobil Seven s karoserií SUV. Koncepční elektricky poháněné vozidlo vytváří nový druh automobilu kategorie SUV optimalizovaný pro výhradně elektrický pohon – SUEV (Sport Utility Electric Vehicle).

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 589
 

Porsche Taycan GTS s dojezdem přes 500 km

S označením GTS (Gran Turismo Sport) se nyní může pochlubit plně elektrické sportovní Porsche Taycan, které se představuje ve světové premiéře na LA Auto Show. Disponuje novým elektromotorem, inovativní panoramatickou střechou a dojezdem 504 km (dle WLTP).

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 592
 

HST zve na semináře k aktuálním tématům

I když současná situace neumožnila tradiční předvánoční setkání členů a příznivců švýcarsko-české obchodní komory HST se svými partnery, neznamená to v žádném případě, že by rezignovala na své aktivity, a pokračuje ve svém působení s přizpůsobením komplikovanějším podmínkám.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2021 | Počet zobrazení: 606
 

Vývojářem se může stát každý

Společnost SAP představila na listopadové celosvětové konferenci SAP TechEd nové produkty a služby, které umožní urychlit digitální transformaci podniků. Využít je mohou jak profesionální vývojáři, tak i uživatelé se zájmem o informační technologie a vývoj softwaru.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2021 | Počet zobrazení: 619
 

Pivovar optimalizuje výrobu

Belgická pivovarnická skupina Duvel Moortgat zvolila pro podporu svých výrobních procesů řešení Infor Production Scheduling. Aplikace bude hrát klíčovou roli v rozvoji pivovaru, když pomůže flexibilněji reagovat na současnou rychle se měnící poptávku.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2021 | Počet zobrazení: 591
 

Slováci koupili letos již druhý vrtulník Bell 505

Tentokrát jde o první stroj Bell 505 NXi, který firma Textron dodala slovenské společnosti Wellpharma. Stroj Bell 505 NXi je v business konfiguraci s výbavou nejnovější avioniky Garmin G1000 NXi a bude sloužit pro soukromé a služební cesty.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2021 | Počet zobrazení: 608
 

Nový život na čtyřech kolech

Citroën a společnost WoodVans, která se zabývá obytnými vestavbami, se spojily pro potěšení cestovatelů a dobrodruhů. Vozy Citroën Jumper L4H3 o výkonu 160 HP se osvědčily z pohledu dostatečného prostoru, díky kterému lze do vestavby integrovat nadstandardní výbavu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2021 | Počet zobrazení: 563
 

Bridgestone a Michelin vyzývají k cirkulaci materiálů

Společnosti Bridgestone a Michelin představili společný pohled na cirkulaci materiálů a ambici zvýšit využití recyklovaných sazí v pneumatikách. Společná prezentace se uskutečnila na konferenci Smithers Recovered Carbon Black Conference 22. listopadu v Amsterdamu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2021 | Počet zobrazení: 597
 

CZ LOKO vyvíjí lokomotivu na vodíkový pohon

Český výrobce lokomotiv CZ LOKO zahájil vývoj lokomotivy na vodíkový pohon pracovně označený jako HydrogenShunter 1000. Zatím je projekt ve fázi studie proveditelnosti, která ukáže, zda se bude stavět prototyp.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 11. 2021 | Počet zobrazení: 835