Citroën ve filmu

Nový film Wesa Andersona The French Dispatch oživuje příběhy z posledního čísla amerického časopisu vydávaného ve fiktivním městě 20. století. V rámci umělecké spolupráce se značkou Citroën se v celém filmu objevují v hlavních rolích vozy Traction a Type H.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2021 | Počet zobrazení: 906
 

Nový kabel chainflex pro vyšší spolehlivost strojů s pohony Fanuc

Mnoho uživatelů obráběcích strojů po celém světě spoléhá na pohony a řídicí systémy Fanuc. Společnost igus, kterou v Česku výhradně zastupuje litoměřický HENNLICH, nyní vyvinula nový vysoce flexibilní kabel pro použití v pohyblivých aplikacích. Kabel je s pohony Fanuc kompatibilní. Jeho vnější PUR plášť je odolný vůči oleji a je v souladu s normou UL.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2021 | Počet zobrazení: 600
 

Inteligentní továrna společnosti Nissan

Automobilka Nissan představila výrobní linku ve svém závodě v Tochigi, která představuje iniciativu Nissan Intelligent Factory, která podporuje výrobu vozidel nové generace s využitím inovativních technologií a přispívá k realizaci uhlíkové neutrality.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2021 | Počet zobrazení: 570
 

Jungheinrich vylepšuje hydraulický výkon i bezpečnost

Společnost Jungheinrich obnovuje řady elektrických vozíků 2 a 3. Přechod výroby na novou generaci vozíků proběhl v závodě Jungheinrich v Moosburgu plynule bez přerušení provozu. Komplexně byly optimalizovány hydraulika, bezpečnost a software těchto řad vysokozdvižných vozíků.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2021 | Počet zobrazení: 558
 

Fluktuace v ČR zatím neroste

Na rozdíl od západních trhů, kde firmy bojují s rostoucí fluktuací zaměstnanců, je v České republice zatím patrný opačný trend, pracovníci zde upřednostňují jistotu zaměstnání před změnou.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 10. 2021 | Počet zobrazení: 622
 

SentinelOne bude investovat v ČR

V Praze zahájila 14. října provoz americká společnost SentinelOne, která patří k významným hráčům v oblasti autonomní kybernetické bezpečnosti. Při této příležitosti oznámila významnou investici s cílem vytvořit zde špičkové inovační technologické centrum.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 10. 2021 | Počet zobrazení: 577
 

Úspěšný restart IT-SA 2021

V Norimberku skončila v polovině října další z veletržních akci, usilujících o postcovidový restart. Šlo o IT přehlídku zaměřenou na bezpečnost IT-SA 2021, která probíhala pod mottem „Domov IT bezpečnosti“.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 10. 2021 | Počet zobrazení: 555
 

Goodyear vrací peníze

Společnost Goodyear spustila kampaň, díky níž mohou zákazníci získat zpět až 1500 Kč za sadu nově koupených pneumatik. Nárok na cashback vzniká pouze při koupi celé sady zimních nebo celoročních pneumatik Goodyear u dealerů značky, kteří jsou do kampaně zapojeni. Akce trvá od 15. října do 10. prosince 2021.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2021 | Počet zobrazení: 614
 

Nové cenotvorbové řešení pro transportní firmy

Řešení PriceTag pro individuální naceňování pohonných hmot, které využívají čerpací stanice pro dopravce a logistické firmy v Evropě i Asii, vyvinul pro Eurowag systémový integrátor Ness Czech.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2021 | Počet zobrazení: 568
 

Spiska od Asseca usnadní život firmám

V pravém slova smyslu moderní řešení pro správu dokumentů ve všech typech organizací uvádí nyní na trh společnost Asseco Solutions, tvůrce produktů HELIOS. Nové cloudové a široce customizovatelné řešení nese název Spiska a vzešlo z oblíbeného produktu spisové služby HELIOS eObec.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2021 | Počet zobrazení: 573