Kultovní VW Bulli je také jako miniatura

VW Bulli je poprvé k dispozici také ve formátu modelů PLAYMOBIL (měřítko ca 1:18). Navzdory menším rozměrům jsou všechny jeho detaily zpracovány s mimořádnou pečlivostí. Model vznikl na základě reálné předlohy: kempovacího vozu T1 z roku 1962 ze sbírky oddělení Volkswagen Nutzfahrzeuge Oldtimer (VWNO) v Hannoveru.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 5. 2021 | Počet zobrazení: 325
 

Cupra přenáší svou výkonnou DNA na moře

Značka Cupra pokračuje v úsilí o vytvoření světa zážitků spojeného s výjimečnými automobily této značky. Po oznámení partnerství se společností De Antonio Yachts představuje první výsledek této spolupráce, jehož prodej bude zahájen na konci roku 2021.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 5. 2021 | Počet zobrazení: 332
 

Program testování nového elektrického Transitu

Ford zahájí v létě první zákaznické zkoušku nového E-Transitu. Prototypy těchto vozů se začlení do reálného provozu vozových parků supermarketů, doručovacích služeb a energetických společností z Německa, Norska a Velké Británie.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 5. 2021 | Počet zobrazení: 308
 

Vznikla nová asociace pro výzkum v IT

Pod záštitou skupiny několika známých českých společností vznikla Asociace pro aplikovaný výzkum v IT (AAVIT). Chce mj. podporovat tvorbu a udržení pracovních míst v IT sektoru nebo digitalizaci státní správy.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 5. 2021 | Počet zobrazení: 345
 

Flexibilní řešení připravené na budoucnost

Firmy naráží u mobilní techniky neustále na stejný problém, který se týká kabelů a jejich zapojení, kdy jediné řešení, které mají k dispozici, využívá stávající výrobky – konečný výsledek pak nemůže být ideální.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 5. 2021 | Počet zobrazení: 345
 

Digitální konference SAP se zaměří na zkušenosti zákazníků

Společnost SAP pořádá 11. a 12. května SAP Customer Experience Summit a SAP Human Experience Summit, dvě digitální konference, které se budou věnovat aktuálním trendům v oblastech zákaznické a zaměstnanecké zkušenosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 5. 2021 | Počet zobrazení: 332
 

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat

Nová platforma pro datové služby spravované i z cloudu řeší nárůst objemů dat vznikajících na okrajích sítí až po ty nacházející se v cloudu, a pomáhá tak urychlit digitální transformaci podniků.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 5. 2021 | Počet zobrazení: 333
 

ENGEL přináší sympózium k zákazníkům

Opravdové nadšení pro věc, reálné inovace, virtuální zkušenosti – to je motem ENGEL live e-symposia, které výrobce vstřikovacích strojů a dodavatel systémových řešení pořádá ve dnech 22. až 24. června letošního roku. A poprvé v historii firmy se bude konat virtuálně.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 5. 2021 | Počet zobrazení: 431
 

Trendy v robotické automatizaci mění budoucnost

Hlavní téma virtuálního veletrhu Hannover Messe 2021 bylo věnováno budoucnosti automatizace. Mezi prezentujícími se firmami prakticky z celého světa byla i společnost Kuka, která každé ráno vysílala v KUKA Messe-TV pořady o technologiích budoucnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 5. 2021 | Počet zobrazení: 329
 

Ve výrobě pomáhají nové autonomní roboty

Seat ve svém závodě Martorell přechází na cestu chytřejší digitalizace a síťově propojenější výrobě. V rámci toho uvedl do provozu dva autonomní mobilní roboty, kteří se přizpůsobují potřebám zaměstnanců a pomáhají jim s různými úkoly, jako je např. přeprava dílů.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 5. 2021 | Počet zobrazení: 334