murr Schunk

TV ideální pro PlayStation5

Televizory BRAVIA XR nyní oficiálně nesou označení ‚Ideální pro PlayStation5‘ díky novým exkluzivním funkcím PS5, které zajistí dokonalý zážitek z hraní na konzoli nové generace.

 
Sony BRAVIA XR přicházejí se dvěma novými exkluzivními funkcemi PS5 – Auto HDR Tone Mapping a Auto Genre Picture Mode. Podporují také snímkovou frekvenci až 120 snímků za sekundu v super ostrém rozlišení 4K podle specifikace HDMI 2.1 kompatibilních her. Díky tomu, že je zpoždění na vstupu pouhých 6,0 ms u modelů Z9J, lze dosáhnout mimořádné plynulosti a rychlosti odezvy ve střelbě, sportu a náročných hrách s bleskovými akcemi na obrazovce.Televizory poskytují úžasně realistický obraz plný živých barev a poutavého kontrastu, doplněný jedinečnou technologií zvuku vycházejícího z obrazovky, díky níž se uživatel ocitne přímo v centru dění, ať už hraje hru nebo sleduje film.

Exkluzivní funkce

Funkce Auto HDR Tone Mapping – optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5, které automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách.Ve hře Gran Turismo 7 lze vidět detailně objekty na trati, takže budete přesně vědět, jak reagovat.

Režim Auto Genre Picture – Televizory dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje zpoždění vstupu, takže akce je svižnější, nebo do standardního režimu při sledování filmů prostřednictvím streamovací služby nebo z disku Ultra HD Blu-ray na PS5, který přesune pozornost na zpracování obrazu a zajistí výraznější obraz. Režim Auto Genre Picture Mode bude k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace softwaru na konzoli PS5 a televizorech BRAVIA na konci roku 2021.

Televizory BRAVIA XR dokonale ladí s celou řadou zvukových produktů Sony, jako je systém domácího kina HT-A9 nebo soundbary HT-A7000 a HT-A5000. Tyto produkty lze připojit přímo k PS5.
 
Publikováno: 15. 11. 2021 | Počet přečtení: 468