murr Schunk

METAV 2022 kombinuje prezenční a digitální přehlídku

Po čtyřleté přestávce kvůli pandemii covid-19 na jaře příštího roku znovu otevře své brány v Düsseldorfu mezinárodní veletrh kovoobráběcích technologií METAV 2022, který proběhne ve dnech 8. - 11. března 2022.

 
Veletrh představí celé spektrum výrobních technologií. Hlavním zaměřením jsou obráběcí stroje, nástroje, příslušenství, měřicí technika, povrchová a výpočetní technika pro kovoobrábění, software, stroje a systémy pro aditivní výrobu, výrobní systémy a komponenty pro lékařskou techniku. Kromě toho METAV 2022 vyzdvihne konkrétní řešení ve čtyřech tematických oblastech, které představují: aditivní výroba, lékařství, lisování a kvalita.

„Velmi se těšíme, až zase uvidíme naše vystavovatele i návštěvníky. Velká část ze současných zhruba 250 vystavovatelů z více než 20 zemí nám i přes odložení akce zůstala na METAL digital. Nově je na akci asi pětina nových vystavovatelů. Kdo tam bude, mohou zájemci zjistit v předběžném seznamu vystavovatelů, který byl nedávno zveřejněn na www.metav.de,“ říká Martin Göbel, vedoucí veletrhů pořadatele METAV VDW (Německý svaz výrobců obráběcích strojů).

Jak ukázalo aktuální dění na různých veletržních místech letos na podzim, rostoucí proočkovanost, regulace 3G a dobré zkušenosti Messe Düsseldorf s hygienickým konceptem PROTaction, dávají dobrý pocit z bezpečné účasti na veletrhu a navzdory současné vyšší míře infekce nic nenasvědčuje tomu, že by účast na veletrzích představovala vyšší riziko. Naopak, díky přísným hygienickým předpisům je lze považovat za bezpečné.

METAV 2020 musel být z důvodu pandemie zrušen a v roce 2021 se konal jako výhradně digitální akce. Motto nadcházejícího ročníku METAV 2022 je „Real & digital – Perfect match!“ a vyjadřuje záměr VDW uspořádat v budoucnu hybridní veletrhy, které budou zahrnovat i digitální aspekty a nabízet doplňkové formáty.

Ještě v období před konáním vlastního veletrhu jsou plánovány „METAV Highlight Weeks“, které začnou v únoru 2022 týdnem webových relací na konkrétní témata. Novinka představuje klíčovou fázi digitální komunikace s návštěvníkem. Vystavovatelé mají 30 minut na prezentaci svých procesů a řešení – formát nabízí 20 minut digitální prezentace, po níž následuje 10minutová diskuse. V rozhodující fázi, kdy potenciální zákazníci plánují návštěvu veletrhu, to umožňuje vystavovatelům předvést svou odbornost k přilákání návštěvníků na své expozice.V části 2 Highlight Weeks, která potrvá do oficiálního zahájení akce 8. března, bude VDW každý den publikovat portréty vystavovatelů a nejzajímavější místa veletrhu v podobě výtahů na všech kanálech sociálních sítí METAV – LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube a IndustryArena. „To rozšíří tržní dosah METAV 2022 a poskytne mu maximální viditelnost,“ vysvětluje Martin Göbel a doplňuje: Všichni vystavovatelé jsou srdečně zváni k účasti.

Podrobné informace a registrační formuláře jsou k dispozici ZDE.
 
Publikováno: 16. 11. 2021 | Počet přečtení: 673