Lifestylová kolekce Peugeot Sport Engineered

Značka Peugeot uvádí na trh lifestylovou řadu oblečení a doplňků pro milovníky výkonu, techniky a elegance. Designéři studia Peugeot Design Lab se při navrhování inspirovali propracovanými designovými principy a kvalitními materiály nového modelu 508 Peugeot Sport Engineered.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 5. 2021 | Počet zobrazení: 316
 

Chytré řazení v Multivanu

Někdy je nutné zásadně změnit i dobré věci, aby mohly být ještě lepší. Právě touto cestou se vydala značka Volkswagen Užitkové vozy a zbavila nový Multivan řadicí páky. Výsledek? Více komfortu i prostoru!

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 5. 2021 | Počet zobrazení: 337
 

Vodíková Toyota vyrazí na závodní dráhu

Unikátní sportovní Toyota Corolla Hatchback bude místo benzínu spalovat vodík a závodní oddělení Toyoty GAZOO Racing Company ji chce nasadit na 24hodinový vytrvalostní závod série SuperTaikyu - Fuji SUPER TEC 24 Hour Race, který se uskuteční na konci května.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 5. 2021 | Počet zobrazení: 322
 

Soutěžní speciály se chystají na e-Rally Cup

ADAC Opel e-Rally Cup, světové první rallyový šampionát elektromobilů, je připraven odstartovat svoji první sezonu – prvních 10 soutěžních vozů Opel Corsa-e Rally bylo už předáno zákazníkům.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 5. 2021 | Počet zobrazení: 310
 

Kia začala prodávat vozy online

Jako jedna z prvních automobilek na českém trhu nabízí Kia online prodej svých vozů na online tržišti prostřednictvím autorizovaných dealerů. V první fázi bude online prodej dostupný pro elektromobily a Plug-in hybridy, ale v plánu je rozšíření nabídky o další modely.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 5. 2021 | Počet zobrazení: 309
 

Ojedinělá aukční akce Linde

Společnost Linde MH ČR připravila pro své zákazníky jedinečnou prodejní akci manipulační techniky. Jde o první aukci použitých vozíků, mezi kterými jsou i repasované vozíky. Zájemci o koupi se sami mohou rozhodnout, za jakou cenu je pro ně použitá technika atraktivní.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 5. 2021 | Počet zobrazení: 350
 

Cena povolenek trhá rekordy, je třeba si pospíšit

Nové emisní cíle vztažené k roku 2030 chtějí přivést Evropu co nejrychleji k uhlíkové neutralitě. Ceny povolenek téměř denně lámou rekordy. Odvětví spadající pod EU ETS jsou pod obrovským tlakem. Teplárenství nevyjímaje.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 5. 2021 | Počet zobrazení: 306
 

Solární elektrárny ČEZ uspořily tisíce tun uhlí a CO2

Fotovoltaické elektrárny provozované Skupinou ČEZ v ČR vyrobily za posledních deset let více než 914 tisíc MWh ekologické elektřiny. Ušetřily tak 822 tisíc tun uhlí a zamezily vypuštění více než 875 tisíc tun CO2.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 5. 2021 | Počet zobrazení: 331
 

Data Panel – specialista pro řešení na mobilních strojích

Nový člen skupiny Murrelektronik, společnost Data Panel, rozšiřuje portfolio skupiny o individuální decentralizovaná řešení pro mobilní stroje, pracující ve velmi drsných podmínkách.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 5. 2021 | Počet zobrazení: 589
 

Vážení návštěvníci vítejte zpět!

NTM se od středy 5. května 2021 otevírá v plném provozu od 9.00 do 18.00 h. Na návštěvníky čeká 13 stálých expozic, několik výstav včetně nových projektů „Česká stopa v historii výpočetní techniky“ a „Petr Tučný a (česká) designérská scéna“ a překvapení – v Dopravní hale je nově vystaven sportovní speciál Tatra Puma. Historie české techniky je opět na dosah.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 5. 2021 | Počet zobrazení: 352