První průmyslový 5G router

Společnost HMS Networks uvedla na trh první komerčně dostupný průmyslový 5G router optimalizovaný pro průmyslové privátní sítě. Bezdrátový směrovač Wireless Router 5G podporuje sítě Ericsson Industry Connect 5G a umožňuje uživatelům začít s 5G v jejich vlastním areálu.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 3. 2021 | Počet zobrazení: 233
 

Recyklace plastových karet

Sodexo Benefity se jako první společnost v ČR se rozhodla šetrně recyklovat své benefitní karty. Držitelé stravenkových a volnočasových karet s propadlou platností je mohou do konce dubna vrátit, a podpořit tak životní prostředí. Firma navíc za každou vybranou kartu věnuje 10 Kč na výsadbu stromů po celém Česku.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 3. 2021 | Počet zobrazení: 236
 

Otevřená počítačová skříň s možností transformace

Společnost Cooler Master uvádí na trh přizpůsobitelnou počítačovou skříň MasterFrame 700, která je navržena jako otevřený umělecký rám pro stavbu unikátní sestavy, ale také jako jedinečný testovací setup pro přetaktování.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 3. 2021 | Počet zobrazení: 217
 

Nová značka Tesla Smart na českém trhu

Společnosti Witty Trade a Tesla přinášejí na náš trh zbrusu novou divizi produktů chytré domácnosti Tesla Smart. Značka je oficiálním rozšířením produktového portfolia tradiční české společnosti Tesla.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 3. 2021 | Počet zobrazení: 222
 

Nejmenší LED barevná tiskárna na světě

Společnost OKI uvádí na český trh nejmenší výkonnou barevnou A4 tiskárnu na světě OKI C650. Pracovním skupinám přináší vysoký výkon, spolehlivost, nízké náklady a možnost tisku na širokou škálu médií.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 3. 2021 | Počet zobrazení: 245
 

Vize ekologické mobility Peugeot

V roce 2040 bude téměř 5 mld. lidí žít ve městech. Udržitelná urbanizace je tak jednou z hlavních výzev 21. století. Snahu řešit tuto otázku přitom sdílejí i všichni obyvatelé měst. Faktory, jako jsou kvalita ovzduší, rozvoj e-commerce či rozšiřování dopravních prostředků s alternativními pohony, mění charakter měst, dopravu a způsob života v městských centrech.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2021 | Počet zobrazení: 229
 

Goodyear uvádí EfficientGrip 2 SUV

Společnost Goodyear přichází s nejnovější letní pneumatikou značky EfficientGrip 2 SUV. Novinka nabídne výjimečný kilometrový proběh a přesvědčivé užitné vlastnosti na mokré i suché vozovce.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2021 | Počet zobrazení: 633
 

Nová Potenza Sport zvítězila v testu sportovních pneumatik

Potenza Sport, nová vlajková loď v portfoliu značky Bridgestone, zvítězila v testu sportovních pneumatik pro rok 2021, který uspořádal časopis AutoBild sportscars. Umístila se před pneumatikami osmi jiných výrobců díky celkově nejlepšímu hodnocení na mokru a špičkovým výsledkům na suchých silnicích.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2021 | Počet zobrazení: 211
 

Swietelsky upraví extrémně vytížené Nové spojení v Praze

Společnost SWIETELSKY Rail CZ kompletně upraví geometrickou polohu koleje v extrémně vytíženém úseku tzv. Nového spojení Praha hl. n., Masarykovo nádraží – Libeň, Vysočany, Holešovice a v úseku trojkolejné trati Praha-Libeň - Praha-Běchovice. Celkem půjde o 76 km kolejí a 116 výhybek.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2021 | Počet zobrazení: 207
 

Tichá vnitřní kanalizace

Společnost Wavin představila vylepšený systém odhlučněné vnitřní kanalizace AS+. Zároveň představuje nový nástroj Soundcheck, který spočítá úroveň hluku projektované vnitřní kanalizace a umožní simulovat akustiku systému v cílové montáži.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2021 | Počet zobrazení: 203