Pozornost upřená na průmyslové sítě

Sledováním faktorů, jako například decentralizace, a použitím komplexního systémového přístupu, ke kterému Murrelektronik nabízí individualizované varianty, se mohou znalosti zákazníka o zapojení strojů rozšiřovat společně s efektivitou jeho sítě.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 4. 2021 | Počet zobrazení: 197
 

Tatranské železnice zkouší nové vlaky

Už letos v létě se návštěvníci i obyvatelé Vysokých Tater – pokud to protipandemická opatření dovolí – budou moci svézt novými železničními soupravami, které od pololetí nastupují do služby Tatranské elektrické železnice (TEŽ).

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 4. 2021 | Počet zobrazení: 200
 

Okřídlený šíp ve státních službách

Škodovky slaví úspěch v zahraničí a mohou si připsat další zářez u protinožců i v pobrexitové Británii – a to ne v ledajakém segmentu ale v prestižním nasazení: v policejních službách a u hasičských záchranných sborů.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 4. 2021 | Počet zobrazení: 186
 

Aplikace MyPeugeot usnadňuje život

V dnešní době digitalizace a internetu věcí se smartphone stal nezbytným doplňkem i v automobilovém světě. Aby značka Peugeot nabídla co nejlepší uživatelský zážitek, využívá při vývoji svých nových vozů digitální technologie a nabízí stále inovativnější funkce.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 3. 2021 | Počet zobrazení: 190
 

Plán BASF pro dosažení klimatické neutrality

Skupina BASF revidovala své klimatické cíle a do roku 2050 chce dosáhnout nulových emisí. Zároveň usiluje o významné zvýšení střednědobého emisního cíle do roku 2030: oproti roku 2018 redukuje své celosvětové emise o 25 %.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 3. 2021 | Počet zobrazení: 184
 

OneMenu.cz spojuje síly se Sodexo

Společnost Sodexo, která poskytuje firmám benefity, rozšiřuje portfolio svých služeb spojených se stravenkovou kartou. Nově s ní lze využívat služeb online objednávkového systému OneMenu.cz od společnosti Storyous.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 3. 2021 | Počet zobrazení: 192
 

Acronis zprovoznil cloudové datové centrum v Praze

Datové centrum, které zajišťuje českým zákazníkům rychlejší přístup, větší bezpečnost, lokální umístění dat a zároveň podpoří komplexní nabídky služeb MSP poskytovatelů, je součástí 111 center budovaných po celém světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 3. 2021 | Počet zobrazení: 208
 

SolarWinds MSP mění název na N-able

Distributor Zebra Systems oznámil, že společnost SolarWinds MSP, dodavatel nástrojů pro poskytovatele řízených služeb (MSP), změnila svůj název na N-able. Struktura nabízených produktů, vlastní názvy a funkčnosti zůstávají nezměněny.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 3. 2021 | Počet zobrazení: 166
 

Pure Storage přináší špičkové úložiště

Řešení Pure Cloud Block Store eliminuje kompromisy spojené s provozem úložiště. Spojuje vysoký výkon, efektivitu, spolehlivost a jednoduchost do nového nativně cloudového řešení.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 3. 2021 | Počet zobrazení: 172
 

Nová generace Peugeotu 308

Navázat na úspěch předchozí generace modelu 308 v segmentu kompaktních hatchbacků má současná novinka, z které vyzařuje dynamika a výrazná osobnost. Navíc přichází již s novým logem značky Peugeot. Na náš trh se dostane ve druhé polovině letošního roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2021 | Počet zobrazení: 188