Eldis dodá radar do Kolumbie

Sekundární přehledový radar pro letiště Araracuara v Kolumbii dodá společnost Eldis Pardubice, člen průmyslově technologické skupiny Czechoslovak Group. Český výrobce radarů v tendru porazil silného konkurenta, který má v tomto regionu dosud silné postavení.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 2. 2021 | Počet zobrazení: 306
 

GreMi KLIMA vyrábí technologické kontejnery

Zcela novou výrobu technologických kontejnerů umístila do Plané nad Lužnicí slovenská společnost GreMi KLIMA. Kompletně vybavené slouží např. jako zdroje k zajištění energetického chodu podniků a institucí.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 2. 2021 | Počet zobrazení: 573
 

Dvouspektrální kamera s termální detekcí i vizuálním ověřením

Společnost Axis uvedla na trh novou dvouspektrální PTZ kameru Axis Q8752-E s termální kamerou a 3x zoomem, pro spolehlivou detekci a ověření za každého počasí a světelných podmínek. Také disponuje vizuální kamerou s 32x optickým zoomem pro vizuální identifikaci barev a detailů.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 2. 2021 | Počet zobrazení: 310
 

Spolehlivý bezpečnostní kamerový systém

Společnost Evolveo uvedla na trh ucelený bezpečnostní kamerový systém Detective WN8, který se skládá z osmikanálového WiFi NVR rekordéru a čtyř venkovních IP kamer, a spolehlivě monitoruje vybrané objekty, sklady, budovy i rodinné domy.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 2. 2021 | Počet zobrazení: 304
 

Sady pro síťovou a e-mailovou bezpečnost

Společnost GFI Software připravila tematicky zaměřené sady produktů Unlimited Solution Sets, které umožňují rychle a automatizovaně zabezpečit fungování firemních sítí a elektronické pošty pro malé a střední firmy (SMB).

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 2. 2021 | Počet zobrazení: 269
 

Futuristická herní děla

Svět počítačových her umožní cestovat do paralelního vesmíru, aniž byste museli opustit svůj domov. Obliba videoher jako způsobu sociální interakce, při které nemusíte nikoho fyzicky potkat, se vzhledem k současné situaci znatelně zvyšuje.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 2. 2021 | Počet zobrazení: 304
 

Nová platforma SAP pro transformaci podnikání

Společnost SAP představuje RISE with SAP, ucelenou platformu pro přeměnu v inteligentní podnik. Řešení umožňuje zákazníkům přepracovat stávající procesy a dosahovat díky tomu lepších obchodních výsledků, a to bez ohledu na to, v jaké fázi digitální transformace se aktuálně nacházejí.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 2. 2021 | Počet zobrazení: 281
 

Dachser podporuje vodíkové technologie

Společnost Dachser se stala členem Německého svazu pro vodíkové a palivové články (DWV), lobbistické skupiny, která od roku 1996 usiluje o rychlé uvedení vodíku jako zdroje energie na trh a propaguje technologii palivových článků. Zároveň bude participovat i na činnost pracovní skupiny HyLogistics.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 2. 2021 | Počet zobrazení: 319
 

Pozvání na show Live Bell

Jedním ze způsobů, jimiž se společnost Bell snaží v covidové době udržet kontakt se zákazníky i fanoušky letectví po celém světě, je otevření příležitosti virtuálního seznámení s jejími výjimečnými produkty i lidmi, kteří za nimi stojí.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 2. 2021 | Počet zobrazení: 290
 

Trh s manipulační technikou v ČR si vedl dobře

V průběhu loňského roku zaznamenal trh s manipulační technikou v Česku pokles o téměř 13 % oproti předchozímu roku. Přesto se však v průběhu roku 2020 prodalo téměř 8900 vozíků, což je vzhledem k aktuální situaci na trhu dobrý výsledek a dokazuje sílu českého průmyslu a obchodu.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 2. 2021 | Počet zobrazení: 282