Nové vestavné plynové krby

Společnost Karma Český Brod představila novou řadu vestavných krbů Noblesse 700 a 900, které vytopí místnosti o velikosti až 230 m3. Nabízejí naprostou bezpečnost provozu a lze je ovládat dálkovým ovládáním včetně možnosti využití wifi modulu. Konstrukce umožňuje sledovat planoucí oheň.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 12. 2020 | Počet zobrazení: 354
 

ENGEL – nový duo speed

Nový vstřikovací stroj firmy ENGEL v sobě kombinuje vysokou produktivitu a účinnost s krátkými dobami cyklů v širokém rozsahu upínacích sil.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 12. 2020 | Počet zobrazení: 402
 

Projektory s prémiovým designem

Společnost BenQ uvádí na trh modely V6000 a V6050. Novinky z oblasti DLP laserových projektorů nabízí velmi krátkou projekční vzdálenost a kvalitní obraz s přesnými barvami v prémiovém designu vhodném do obývacího pokoje.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 12. 2020 | Počet zobrazení: 336
 

Nové technologie k regulaci počtu lidí v obchodech

Společnost Axis Communications přichází se zařízením P8815-2 3D People Counter disponující zobrazovacím 3D softwarem k počítání zákazníků v prodejnách, a také s vylepšeným systémem správy softwaru Audio Manager Edge. Oba produkty dokážou přispět k efektivní regulaci počtu návštěvníků.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 12. 2020 | Počet zobrazení: 373
 

Češi vyvinuli autopilota pro malá letadla

Brněnská pobočka Honeywell Aerospace s podporou vědců z katedry řídicí techniky Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze uvedla na trh nový model autopilota AeroCruze 230 pro kategorii malých letadel.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 12. 2020 | Počet zobrazení: 462
 

HELIOS Nephrite IT produktem roku

Společnost Asseco Solutions se se svými produkty již tradičně zúčastňuje prestižní soutěže IT produkt roku, kterou každoročně vyhlašuje vydavatelství Internet Info DG. V letošním roce do této soutěže přihlásila zcela nový produkt – systém HELIOS Nephrite. A výsledek? Absolutní prvenství v kategorii Informační systémy.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 12. 2020 | Počet zobrazení: 387
 

Hackeři maskují své podvody za slevové akce

Za posledních 6 týdnů vzrostl počet phishingových e-mailů více než 13krát. Kyberzločinci se zaměřují na slevy kolem Black Friday a Cyber Monday a zneužívají známé značky, jako například Pandoru.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 12. 2020 | Počet zobrazení: 344
 

Řešení Videocheck – digitální transparentnost

Citroën umožňuje svým zákazníkům optimalizovat si čas prostřednictvím služby Videocheck, digitálního řešení pro dodatečné práce zjištěné navíc, při prohlídce vozidla v servisu.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet zobrazení: 350
 

Vozy Mazda na mazdaihned.cz

V dnešní pandemické době přišla automobilová značka Mazda se zajímavým řešením. Nabízí totiž jednoduchý způsob, jak je možno i z domova zjistit, zda by se u některého z českých dealerů nenašla ideální skladová nebo ojetá Mazda. Na portálu mazdaihned.cz lze najít řadu prověřených vozů Mazda, které jsou ihned k odběru.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet zobrazení: 306
 

SEAT má nové centrum pro testování motorů

V jihoevropském technickém centru, které disponuje devíti zkušebními stolicemi pro různé druhy motorů na rozmanitá paliva, testuje 200 zaměstnanců 24 hodin denně motory pro několik značek koncernu Volkswagen.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet zobrazení: 306