Futuristická herní děla

Svět počítačových her umožní cestovat do paralelního vesmíru, aniž byste museli opustit svůj domov. Obliba videoher jako způsobu sociální interakce, při které nemusíte nikoho fyzicky potkat, se vzhledem k současné situaci znatelně zvyšuje.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 2. 2021 | Počet zobrazení: 332
 

Nová platforma SAP pro transformaci podnikání

Společnost SAP představuje RISE with SAP, ucelenou platformu pro přeměnu v inteligentní podnik. Řešení umožňuje zákazníkům přepracovat stávající procesy a dosahovat díky tomu lepších obchodních výsledků, a to bez ohledu na to, v jaké fázi digitální transformace se aktuálně nacházejí.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 2. 2021 | Počet zobrazení: 307
 

Dachser podporuje vodíkové technologie

Společnost Dachser se stala členem Německého svazu pro vodíkové a palivové články (DWV), lobbistické skupiny, která od roku 1996 usiluje o rychlé uvedení vodíku jako zdroje energie na trh a propaguje technologii palivových článků. Zároveň bude participovat i na činnost pracovní skupiny HyLogistics.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 2. 2021 | Počet zobrazení: 342
 

Pozvání na show Live Bell

Jedním ze způsobů, jimiž se společnost Bell snaží v covidové době udržet kontakt se zákazníky i fanoušky letectví po celém světě, je otevření příležitosti virtuálního seznámení s jejími výjimečnými produkty i lidmi, kteří za nimi stojí.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 2. 2021 | Počet zobrazení: 312
 

Trh s manipulační technikou v ČR si vedl dobře

V průběhu loňského roku zaznamenal trh s manipulační technikou v Česku pokles o téměř 13 % oproti předchozímu roku. Přesto se však v průběhu roku 2020 prodalo téměř 8900 vozíků, což je vzhledem k aktuální situaci na trhu dobrý výsledek a dokazuje sílu českého průmyslu a obchodu.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 2. 2021 | Počet zobrazení: 304
 

Písek přechází na elektrobusy

Městská hromadná doprava v Písku kompletně přechází na elektrický pohon. Pětice nových elektrobusů má zázemí v areálu o sedmi dobíjecích stanicích, který dodala společnost ČEZ Esco. Obnovou vozového parku MHD naplňuje město na řece Otavě svou strategii Smart Písek.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 2. 2021 | Počet zobrazení: 316
 

Nový Peugeot e-Partner

Značka Peugeot se stává jedním z prvních výrobců, kteří v Evropě nabízejí kompletní řadu elektrických užitkových vozidel. Přichází s novým modelem e-Partner, který bude představen v druhé polovině letošního roku, s dojezdem až 275 km.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 1. 2021 | Počet zobrazení: 330
 

Pirelli bude obouvat elektrické Riviany

Pneumatiky na míru vyrábí značka Pirelli pro nespočet automobilových značek na světě. Jejich řady nyní rozšiřuje společnost Rivian, která je další velkou americkou nadějí v oblasti autoprůmyslu. Její první produkty – elektrický pickup R1T a elektrické SUV R1S – budou obuty pneumatikami Pirelli Scorpion.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 1. 2021 | Počet zobrazení: 324
 

Vývoj auta s řízením drive-by-wire

Valeo na polygonu v Milovicích testuje ve spolupráci s VŠB – Technickou univerzitou Ostrava první automobil s tzv. drive-by-wire řízením, které je výsledkem jejich společného vývoje. Jedná se o důležitý krok k plně autonomnímu řízení.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 1. 2021 | Počet zobrazení: 351
 

Nový web divize Automotive Aftermarket

Digitalizace, konsolidace a strukturální změny mění tvář celého odvětví – a této dynamice odpovídá i nový web divize Automotive Aftermarket ze skupiny Schaeffler, který mapuje celý sortiment skupiny díky jednoduché navigaci s přehledným designem.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 1. 2021 | Počet zobrazení: 391