Češi vyvinuli autopilota pro malá letadla

Brněnská pobočka Honeywell Aerospace s podporou vědců z katedry řídicí techniky Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze uvedla na trh nový model autopilota AeroCruze 230 pro kategorii malých letadel.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 12. 2020 | Počet zobrazení: 473
 

HELIOS Nephrite IT produktem roku

Společnost Asseco Solutions se se svými produkty již tradičně zúčastňuje prestižní soutěže IT produkt roku, kterou každoročně vyhlašuje vydavatelství Internet Info DG. V letošním roce do této soutěže přihlásila zcela nový produkt – systém HELIOS Nephrite. A výsledek? Absolutní prvenství v kategorii Informační systémy.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 12. 2020 | Počet zobrazení: 408
 

Hackeři maskují své podvody za slevové akce

Za posledních 6 týdnů vzrostl počet phishingových e-mailů více než 13krát. Kyberzločinci se zaměřují na slevy kolem Black Friday a Cyber Monday a zneužívají známé značky, jako například Pandoru.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 12. 2020 | Počet zobrazení: 357
 

Řešení Videocheck – digitální transparentnost

Citroën umožňuje svým zákazníkům optimalizovat si čas prostřednictvím služby Videocheck, digitálního řešení pro dodatečné práce zjištěné navíc, při prohlídce vozidla v servisu.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet zobrazení: 363
 

Vozy Mazda na mazdaihned.cz

V dnešní pandemické době přišla automobilová značka Mazda se zajímavým řešením. Nabízí totiž jednoduchý způsob, jak je možno i z domova zjistit, zda by se u některého z českých dealerů nenašla ideální skladová nebo ojetá Mazda. Na portálu mazdaihned.cz lze najít řadu prověřených vozů Mazda, které jsou ihned k odběru.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet zobrazení: 314
 

SEAT má nové centrum pro testování motorů

V jihoevropském technickém centru, které disponuje devíti zkušebními stolicemi pro různé druhy motorů na rozmanitá paliva, testuje 200 zaměstnanců 24 hodin denně motory pro několik značek koncernu Volkswagen.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet zobrazení: 316
 

Nový Landtrek dobývá americké kontinenty

V mexickém Los Cabos bylo oficiálně zahájeno dvoufázové uvedení nového pickupu Peugeot Landtrek na latinskoamerický trh. Ve dvou fázích se bude Landtrek předvádět od Mexika přes Chile až po Kolumbii.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 11. 2020 | Počet zobrazení: 326
 

Supersportovní Huracán pojede na Bridgestone

Značka Lamborghini si vybrala Bridgestone jako dodavatele pneumatik pro nový supersportovní vůz Lamborghini Huracán STO, který bude uveden na trh v roce 2021.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 11. 2020 | Počet zobrazení: 309
 

První pracovní plavba ledoborce Arktika

V polovině listopadu vyplul z murmanského přístavu univerzální ledoborec Arktika na svou první pracovní plavbu s kurzem do Karského moře. Do poloviny prosince bude pracovat v oblasti Severní mořské cesty.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 11. 2020 | Počet zobrazení: 311
 

Škoda má novou fotovoltaickou elektrárnu

Společnost Škoda Auto ve spolupráci s ČEZ Solární a energetickou firmou ŠKO-Energo nainstalovala na střechách svého Servisního centra v Kosmonosech solární panely, které zabírají celkovou plochu přes 2200 m2 a ročně dodají 450 MWh energie.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 11. 2020 | Počet zobrazení: 346