Suchá pára, účinná alternativa chemického čištění

Druhá vlna koronaviru je velkou komplikací pro mnoho výrobních podniků. Mnoho z nich nemůže své pracovníky přemístit na home office a musí tak zajistit dokonale čisté pracoviště.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2020 | Počet zobrazení: 320
 

Nové radarové vysílače pro měření hladiny

O dva nové přírůstky radarových vysílačů obohatil Siemens řadu Sitrans. Jde o vysílače s frekvencí 80 GHz. Tyto malé vysokofrekvenční vysílače, které jsou velmi snadno nastavitelné, poskytují spolehlivé měření i v nejnáročnějších podmínkách.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2020 | Počet zobrazení: 286
 

Největší fleetová dodávka Peugeotů v ČR

Peugeot v ČR dovršil realizaci rekordní fleetové zakázky, v rámci níž dodal významné státní společnosti zabývající se distribucí pošty v České republice 1089 vozů. Veškerá vozidla byla dodána prostřednictvím leasingové společnosti Arval formou operativního leasingu.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2020 | Počet zobrazení: 377
 

Japonská policie bude stíhat prohřešky v Lexusu LC

Arzenál japonské dopravní policie se rozšířil o sportovní Lexus LC, který se bude podílet na omezování počtu dopravních nehod. Sportovní kupé dostaly bezpečnostní složky prefektury Tochigi.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2020 | Počet zobrazení: 347
 

Skupina HMG vstupuje do IONITY

Skupina Hyundai Motor Group (HMG) jejíž součástí je značka Kia vstupuje v roli strategického partnera a akcionáře do IONITY, evropské sítě rychlonabíjecích stanic pro elektromobily.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2020 | Počet zobrazení: 347
 

Toyota za téměř 20 milionů

K několika málo skutečně kultovním automobilům patří i Toyota 2000GT ze šedesátých let minulého století. Jde o neobyčejně vzácné vozidlo pro sběratele, jelikož se jej vyrobilo jen 351 exemplářů. Jeden z nich byl nedávno prodán v aukci.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 11. 2020 | Počet zobrazení: 367
 

Automobilky PSA a Renault pomáhají

V souvislosti s krizí v důsledku pandemie, která má velmi negativní dopady na podniky automobilového odvětví, se francouzské automobilové koncerny PSA a Renault dohodly s investiční bankou Bpifrance na zřízení investičního fondu na podporu francouzských dodavatelů automobilového průmyslu.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 11. 2020 | Počet zobrazení: 333
 

Renault Kiger – prototyp SUV pro Indii

Představením prototypu Kiger nechává Renault nahlédnout do budoucnosti zcela nového modelu. Sériový vůz, který vzejde z tohoto prototypu, bude novým přínosem pro současný sortiment vozů Renault v Indii, doplní tak modely Kwid, Duster a Triber.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 11. 2020 | Počet zobrazení: 378
 

Chystá se celovečerní snímek Toma a Jerryho

Jistě si vzpomenete na roztomilého myšáka Jerryho a jeho neúnavného kocouřího pronásledovatele Toma. Tento osmdesát let starý animovaný kult o nesmiřitelném boji dvou hlavních protagonistů se příští rok dočká vlastního filmu.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 11. 2020 | Počet zobrazení: 349
 

Nejkompaktnější elektrokoloběžka už i v Česku

Společnost Segway-Ninebot uvedla na český trh nový model elektrické koloběžky pod typovým označením Air T15E. Jde o nejkompaktnější model určený především pro kratší jízdy po městě.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 11. 2020 | Počet zobrazení: 344