Nástroj pro hodnocení zranitelnosti

Kybernetický ochránce Acronis ohlásil důležitou aktualizaci Acronis True Image 2021, produktu osobní kybernetické ochrany, která nyní obsahuje nástroj pro hodnocení zranitelností. Spotřebitelé tak mohou skenovat své operační systémy a aplikace na existující zranitelnosti a řešit jejich opravy.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 12. 2020 | Počet zobrazení: 385
 

Česká pobočka Linde MH slaví

V těchto dnech oslavuje Linde Material Handling Česká republika 30 let poskytování služeb na českém trhu. Je členem KION GROUP a patří mezi celosvětové výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků a dodavatele řešení a služeb pro intralogistiku.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 12. 2020 | Počet zobrazení: 361
 

Cenu za koncept rotoru získal Bell

Koncept elektricky poháněného vyrovnávacího rotoru EDAT (Electricly Distributed Anti-Torque) společnosti Bell Textron obdržel cenu „Best of Whats New“ v kategorii Letectví a kosmonautika udílenou americkým časopisem Popular Science za rok 2020.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 12. 2020 | Počet zobrazení: 352
 

KAMAZ a Goodyear – společně na Rallye Dakar

Společnost Goodyear je nadále partnerem týmu KAMAZ-master, jako oficiální dodavatel pneumatik. Obě společnosti se nyní těší na další úspěšnou spolupráci a cestu na stupně vítězů v jednom z nejnáročnějších motoristických závodů světa Rallye Dakar.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 12. 2020 | Počet zobrazení: 341
 

Nový Across je již v předprodeji

Suzuki rozšiřuje nabídku na českém trhu o nové SUV, které se zařadí na vrchol modelové řady. Jde o největší a nejvýkonnější model Suzuki všech dob, který je současně prvním plug-in hybridem značky.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 12. 2020 | Počet zobrazení: 311
 

Policie ve Francii bude jezdit s Peugeoty 5008

Ve specifikaci výběrového řízení Francouzského ministerstva vnitra byl uveden požadavek, aby byly pořádkové síly vybaveny vozidly nejvyšší kvality, které se vyrábí ve Francii. Rozhodnuto bylo ve prospěch značky Peugeot na model 5008.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 12. 2020 | Počet zobrazení: 317
 

Elektrická Mazda dosáhla pěti hvězdiček v Euro NCAP

V nejnovější sérii testů Euro NCAP byl elektrický model Mazda MX-30 oceněn maximálním, pětihvězdičkovým hodnocením. Skóre v kategoriích ochrany dospělých cestujících a dětí je 91 a 87 %. Výsledek 91 % je vůbec nejvyšším hodnocením dosaženým podle nejnovějších testovacích procesů Euro NCAP.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 12. 2020 | Počet zobrazení: 302
 

Nejextrémnější nárazový test

Aby se záchranné složky mohly připravit na jakýkoli možný scénář havárie, je třeba simulovat situace, při nichž působí obdobné síly jako při silných autohaváriích, což překračuje rámec běžného nárazového testování. Z toho důvodu se společnost Volvo rozhodla pro extrémní řešení.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 12. 2020 | Počet zobrazení: 335
 

Evropu čeká boom LNG

Počet čerpacích stanic na zkapalněný zemní plyn LNG v Evropě by se měl do roku 2030 zvýšit ze stávajících 340 na více než 2000. Studie společnosti Eurowag naznačují, že počet nákladních vozů vzroste třicetkrát, tzn., že z dnešních 9500 nákladních vozidel na LNG jich bude jezdit na evropských silnicích kolem 280 000.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 12. 2020 | Počet zobrazení: 429
 

Značka VW podporuje hendikepované

Volkswagen Užitkové vozy dlouhodobě podporuje osoby se zdravotním a tělesným hendikepem v Česku. Pro držitele průkazů ZTP je připraven program „Volkswagen bez bariér“, který usnadní pořízení nejvhodnějšího vozu včetně speciálních úprav a bohaté komfortní i bezpečnostní výbavy.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 12. 2020 | Počet zobrazení: 333