ENGEL – nový duo speed

Nový vstřikovací stroj firmy ENGEL v sobě kombinuje vysokou produktivitu a účinnost s krátkými dobami cyklů v širokém rozsahu upínacích sil.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 12. 2020 | Počet zobrazení: 405
 

Projektory s prémiovým designem

Společnost BenQ uvádí na trh modely V6000 a V6050. Novinky z oblasti DLP laserových projektorů nabízí velmi krátkou projekční vzdálenost a kvalitní obraz s přesnými barvami v prémiovém designu vhodném do obývacího pokoje.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 12. 2020 | Počet zobrazení: 340
 

Nové technologie k regulaci počtu lidí v obchodech

Společnost Axis Communications přichází se zařízením P8815-2 3D People Counter disponující zobrazovacím 3D softwarem k počítání zákazníků v prodejnách, a také s vylepšeným systémem správy softwaru Audio Manager Edge. Oba produkty dokážou přispět k efektivní regulaci počtu návštěvníků.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 12. 2020 | Počet zobrazení: 376
 

Češi vyvinuli autopilota pro malá letadla

Brněnská pobočka Honeywell Aerospace s podporou vědců z katedry řídicí techniky Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze uvedla na trh nový model autopilota AeroCruze 230 pro kategorii malých letadel.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 12. 2020 | Počet zobrazení: 465
 

HELIOS Nephrite IT produktem roku

Společnost Asseco Solutions se se svými produkty již tradičně zúčastňuje prestižní soutěže IT produkt roku, kterou každoročně vyhlašuje vydavatelství Internet Info DG. V letošním roce do této soutěže přihlásila zcela nový produkt – systém HELIOS Nephrite. A výsledek? Absolutní prvenství v kategorii Informační systémy.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 12. 2020 | Počet zobrazení: 392
 

Hackeři maskují své podvody za slevové akce

Za posledních 6 týdnů vzrostl počet phishingových e-mailů více než 13krát. Kyberzločinci se zaměřují na slevy kolem Black Friday a Cyber Monday a zneužívají známé značky, jako například Pandoru.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 12. 2020 | Počet zobrazení: 348
 

Řešení Videocheck – digitální transparentnost

Citroën umožňuje svým zákazníkům optimalizovat si čas prostřednictvím služby Videocheck, digitálního řešení pro dodatečné práce zjištěné navíc, při prohlídce vozidla v servisu.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet zobrazení: 353
 

Vozy Mazda na mazdaihned.cz

V dnešní pandemické době přišla automobilová značka Mazda se zajímavým řešením. Nabízí totiž jednoduchý způsob, jak je možno i z domova zjistit, zda by se u některého z českých dealerů nenašla ideální skladová nebo ojetá Mazda. Na portálu mazdaihned.cz lze najít řadu prověřených vozů Mazda, které jsou ihned k odběru.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet zobrazení: 308
 

SEAT má nové centrum pro testování motorů

V jihoevropském technickém centru, které disponuje devíti zkušebními stolicemi pro různé druhy motorů na rozmanitá paliva, testuje 200 zaměstnanců 24 hodin denně motory pro několik značek koncernu Volkswagen.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet zobrazení: 308
 

Nový Landtrek dobývá americké kontinenty

V mexickém Los Cabos bylo oficiálně zahájeno dvoufázové uvedení nového pickupu Peugeot Landtrek na latinskoamerický trh. Ve dvou fázích se bude Landtrek předvádět od Mexika přes Chile až po Kolumbii.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 11. 2020 | Počet zobrazení: 319