asseco Aimtec murr

Ahlborn zve na termografii do NTM

Pod názvem TERMOGRAFIE - neviditelný svět kolem nás pořádá firma AHLBORN spol. s r.o. společně s firmou FLUKE EUROPE B.V. (www.termokamery.cz a www.fluke.cz.) dvě unikátní akce zaměřené na praktické využití moderních technologií v průmyslové diagnostice.

 

První z nich, která se koná 8. 10. 2014 od 9:30 do 12:00 h v moderních prostorách Národní technické knihovny v Praze 6 - Dejvicích, je určena školám, které tak mohou využít speciální příležitosti a umožnit svým studentům účast na projektu americké firmy FLUKE na podporu školství v ČR.
Přednáška s praktickým předvedením nejmodernějších amerických termokamer FLUKE je pořádána pro studenty středních a vysokých škol zcela zdarma, navíc každá škola nebo katedra, která se zúčastní této akce, obdrží bezplatně CD s plnou verzí softwaru FLUKE SMART VIEW včetně mnoha aplikačních obrázků z praxe a s doživotním upgradem zdarma. Zároveň firma FLUKE zapůjčí každé participující škole nebo katedře zdarma na dobu 14ti dnů termokameru FLUKE Ti100. Účastníkům semináře bude umožněna bezplatná prohlídka unikátního objektu nové budovy Národní technické knihovny.
Počet míst na této akci je omezený, zájemci by proto měli co nejdříve potvrdit registraci na vytlacilova@ahlborn.cz, aby organizátoři mohli zajistit pro školy dostatek míst pro účastníky z řad jejich studentů.
Druhá stejnojmenná akce, spojená navíc s prezentací posledních novinek pro termodiagnostiku na období 2014/15 je určena profesionálům a zájemcům o obor termodiagnostiky. Odbornou přednášku, pořádanou společností Ahlborn ve spolupráci s firmou FLUKE (USA) proběhne v prostorách Národního technického muzea (NTM) v Praze, dne 9. 10. 2014 od 9:30 do 12:00 h. Každý z účastníků semináře obdrží absolventský certifikát.
Účastníci semináře budou mít zároveň v rámci akce možnost bezplatné prohlídky expozic Národního technického muzea v Praze (podrobnější info na www.ntm.cz), které nedávnou dokončilo komplexní inovaci svých expozic po svém znovuotevření v loňském roce.
Vzhledem k tomu, že počet míst na tuto akci je limitován, prosí organizátoři zájemce o účast na ní o co nejrychlejší odpověď, resp. e-mailovou registraci, v níž by měl být uveden celkový počet osob, jejich jméno a případný titul, na emailovou adresu burilova@ahlborn.cz.
 

 
Publikováno: 5. 10. 2014 | Počet přečtení: 3082