asseco Aimtec murr

Canon poradí jak ušetřit při správě dokumentů

Společnost Canon CZ připravila pro zájemce o efektivní správu dokumentů sérii bezplatných odborných seminářů s názvem - Služby nutné pro úsporu nákladů při práci s dokumenty a záznamy, které pořádá v průběhu června v týdenních odstupech v Praze, Brně a Českých Budějovicích. První seminář proběhne 4. června na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, další následuje 10. června v Praze v prostorách společnosti Skanska, a poslední se bude konat 18. června na Mendelově univerzitě v Brně. 

 

Semináře vedené odborníky firmy Canon budou zaměřeny hlavně na praktické zkušenosti, mj. také z oblasti rizik a komplexního řízení oběhu dokumentů v papírové i digitální podobě. Mezi probíranými tématy nebude chybět ani problematika zpracování výstupních dokumentů včetně úspory distribučních nákladů a problematika řízených tiskových služeb. Účastníci semináře se seznámí také s řešením pro efektivní, úspornou a bezpečnou správu dokumentů, Canon Therefore.
„Správa dokumentů je komplexní oblast, která se týká různých aspektů firemní ekonomiky. Pro zákazníky jsou velmi důležité nejen teoretické znalosti, ale také praktické zkušenosti. Rádi proto zájemce seznámíme s naším know-how a poskytneme informace, jak výrazně snížit náklady a jak předcházet rizikům při práci s dokumenty. Rozložení seminářů napříč Českou republikou umožňuje, aby se jich zúčastnili prakticky všichni zájemci,“ říká Ľudovít Marcinčín, Solution Business Sales Developer společnosti Canon CZ.
Bezplatná registrace na seminář je k dispozici na http://www.canon.cz/dms.

 

 
Publikováno: 23. 5. 2014 | Počet přečtení: 3414