asseco Aimtec murr

Dny otevřených dveří Festo

Pod mottem „Pomůžeme Vám s automatizací“ pořádá společnost Festo ve svém sídle v pražských Modřanech další z tradičních Dnů otevřených dveří. Během dvou dnů, v termínu 20. a 21. listopadu, se tak mohou zájemci o nejmodernější automatizační techniku od 8 do 17 hod seznámit „naživo“ s posledními novinkami jednoho z jejích předních světových výrobců a vyzkoušet jejich funkce, a možnosti využití pro různé aplikace. 

 

Na každý den jsou připraveny přednášky zaměřené nejen na výrobky společnosti Festo, ale i nejrůznější obecné informace z oblasti průmyslové a procesní automatizace, a také ukázky zajímavých systémů a projektů, na kterých firma spolupracuje – mj. třeba závodní vůz Formule Student, která je dílem techniků z ČVUT Praha, nebo unikátní autonomní robot ZerOne, inteligentní robotická platforma, která bude schopna realizovat různé úkoly, jako je přinést požadovaný předmět, rozeznat lidský obličej nebo absolvovat jízdu bez kolize.
V průběhu každého dne jsou připraveny následující přednášky:
-    Novinky: jednoduše, účinně, bezpečně
-    Terminály
-    Procesní technika
-    Elektrické pohony
-    Kamery - zajímavé aplikace
-    Výukové systémy a vzdělávání (systém Didactic, ale také mobilní robot Robotino určený pro výukové účely, podporovaný dalšími softwarovými a hardwarovými produkty.
Na závěr přednáškového bloku je pro zájemce nabízena i prohlídka inteligentní budovy, kde lze vidět řadu z prezentovaných prvků a technologií v praktickém nasazení. Kromě přednášek týkající se nových výrobků a služeb a jejich předvádění výrobků jsou připraveni zodpovědět dotazy návštěvníků DOD z oblasti průmyslové a procesní automatizace i odborní poradci firmy.
Více informací o Dnu otevřených dveří 2013 lze nalézt na webových stránkách

www.festo.cz/denpraha

 

 
Publikováno: 15. 11. 2013 | Počet přečtení: 3596