asseco Aimtec murr

Technologické dny firmy Arburg

Tradiční Technologické dny, které pořádá firma Arburg na jaře ve svém výrobním závodě v německém Lossburgu, se letos konají od 13. do 16. března. V minulých letech přilákala tato prezentační akce přes 5000 návštěvníků z oboru z více než 50 zemí, a i letošní ročník slibuje zajímavý obsah bohatý na užitečné informace. 

 

Hlavním tématem letošní přehlídky, na níž se představí přes 40 strojů z produktové nabídky předního světového výrobce zařízení na vstřikování plastů, je „Efektivní výroba“. Prezentovány budou „v akci“ elektrické, hybridní a hydraulické stroje řady Allrounder, včetně novinek ve výrobním sortimentu, inovativní postupy a individuální automatizovaná řešení,
Experti, soustředění na 8 stanovištích zaměřených na klíčové body hodnotového řetězce (produktový design a konstrukce, technologie forem a vstřikování, strojní technologie, periferie, procesní integrace a řízení a plánování výroby) poskytnou zájemcům odpovědi na otázky jako například:
Jaké metody mohou být použity ke snížení doby vývoje nových výrobků a forem?
Jak lze na vysoké úrovni v jednom konceptu formování sloučit rychlé cykly s vysokou úrovní přesnosti? Jaké výhody nabízejí různé koncepty pohonu modulární řady Arburg? Jaký potenciál skýtá přesné řízení teploty? Jak lze dokonale vyladit stroje a robotické technologie? Jak zlepší automatizace efektivity výroby výlisku? Jaké nástroje jsou k dispozici pro snadné programování procesů, cílené optimalizace a centrální sledování? Jak lze zvýšit hospodárnost pomocí systému hostitelského počítače?
Kromě přednášek odborníků na téma „Efektivní výroba“, a seznámení s rozsáhlým spektrem nabídek servisní sítě a služeb firmy Arburg jsou pro účastníky Technologických dnů připraveny i prohlídky závodu, které nabízejí unikátní možnost nahlédnout do zákulisí výroby strojů, sbírajících ocenění na mezinárodních veletrzích.
 

 
Publikováno: 3. 4. 2013 | Počet přečtení: 3881