asseco Aimtec murr

Pozvánka na seminář

Již 27. seminář pořádají společnosti Kleentek a Intribo na téma Zvyšování zisku precizní péčí o oleje v průmyslu a energetice. Seminář se bude konat ve dnech 24. a 25. května tradičně v hotelu Akademie Naháč v Choceradech.
 

Jarní seminář se koná tentokrát již v květnu, tedy o měsíc dřív, a účastníci se můžou těšit na následující témata:

Strategie nulových poruch * Tři základní pilíře komplexní péče o oleje * Stabilizace výkonu strojů * Medicína strojů a zařízení v praxi * Zvýšení ekonomiky provozu * Informace o průmyslových olejích * Orientace v tribotechnické problematice * Analýzy olejů – postupy, typy, důvody, možnosti, rentabilita a zajímavosti * Tribotechnická diagnostika, aktuální světové trendy * Vliv kondice oleje na produktivitu * Kontinuální péče o provozní náplně * Voda v oleji – nebezpečí pro olej a stroj * Prevence před pronikáním nečistot do agregátů z okolního prostředí * Konkrétní a praktické informace z provozu * Filtrace procesních a extrémně znečištěných kapalin * Údržba zaměřená na bezporuchovost * Předcházení vzniku odpadů v rámci olejového hospodářství původců odpadů.

Účastníci si budou moci v rámci akce vyzkoušet aktuální technologie, jako např. RULER – technologie pro rychlé a přesné měření životnosti průmyslových maziv a motorových olejů, MPC – kolorimetr pro stanovení aktuální kondice oleje nebo DES CASE – zavzdušňovací filtry poslední generace.

Součástí seminární akce bude vzájemná výměna informací a také diskuze. Po celou dobu konání semináře budou k dispozici odborníci z obou firem pro konzultace.

Pro více informací prosím pište na: seminar@kleentek.cz, nebo volejte na tel.: +420 602 223 236

Přihláška na seminář ke stažení zde

 

 
Publikováno: 20. 4. 2017 | Počet přečtení: 4442