asseco Aimtec murr

Murrelektronik na výstavě SPS IPC Drives

V německém Norimberku proběhne příští týden od 24. do až 26. listopadu největší evropský veletrh automatizační techniky SPS IPC Drives, kde společnost Murrelektronik, specialista na automatizační techniku, představí nejen novinky, ale i přínosná řešení, která zvýší konkurenceschopnost firem. Na co konkrétně se můžete těšit?

 

Je preventivní diagnostika vaším klíčovým tématem?
Pak se ptejte na nejnovější bezpečnostní 3fázový 40A spínaný zdroj z produktové řady Emparro. Ten je, mimo jiné, vybaven funkcí včasné diagnostiky, která s dostatečným předstihem upozorní na nutnost výměny. Díky tomu si můžete včas naplánovat údržbu a vyhnete se tak nečekaným a nákladným prostojům, jež jsou způsobeny náhlým výpadkem. Chcete vědět, jak optimalizovat instalace se senzory IO-Link?
S našimi master moduly pro IO-Link budete schopni vaše instalace zrealizovat rychleji, než kdykoliv před tím. Díky funkci IODD integrované přímo na základní desce je teď realizace mnohem jednodušší. Připravte se na novou generaci inteligentních senzorů IO-Link a zjistěte více na našem stánku.

Posouváme hranice automatizace zase o krok dál? Samozřejmě!
Představíme nejnovější řadu bezpečnostních tlačítek. Tyto komponenty jsou vybaveny konektory M12, jejichž použití šetří čas a eliminuje možnost nesprávných zapojení tam, kde je to nejdůležitější: v bezpečnostní technice! Zařízení můžete využít při nejrůznějších příležitostech, od základních po velmi komplexní instalace, v nejrozličnějších průmyslových odvětvích. A co je onou pomyslnou třešinkou na dortu?
Rádi kráčíme vpřed, přes to jsme věrni tradicím a stojíme si za vysokou kvalitou - stejně jako legendární značka skútrů Vespa. Navštivte stánek Murrelektronik, nebo sledujte během veletrhu náš YouTube kanál a zapojte se do soutěže právě o tento dokonale vyladěný skútr.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu a přejeme hodně štěstí!
Po celou dobu konání veletrhu bude v expozici Murrelektronik k dispozici zástupce českého obchodního zastoupení. Proto se neváhejte na nás obrátit.
 

 
Publikováno: 16. 11. 2015 | Počet přečtení: 2934