hnv murr

SMED seminář pro plastikářské firmy, aneb jak dosáhnout vyšší produktivity výroby

Konektorová divize Stäubli si Vás dovoluje pozvat na seminář zaměřený na možnosti dosažení vyšší efektivity výroby pomocí moderních technologií. Seminář je určený zejména pro výrobní firmy v oblasti plastikařiny. Jeho cílem je představit metodiku SMED analýzy, kdy na základě detailního rozboru stávajících výrobních postupů lze identifikovat procesy, kde je možné dosáhnout časové úspory a navýšení produktivity určitou modernizací.
 

Zejména při výměně forem ve vstřikovacích lisech často dosahuje možná úspora i několika hodin a v těchto případech se pak návratnost investice do nového vybavení pohybuje pouze v řádu několika měsíců, jak dokazují naše zkušenosti a reference z realizovaných projektů. Představíme Vám také novinky v sortimentu Stäubli, ať již jde o upínací systémy, rychlospojky pro napojení horkých médií nebo multispojkové desky pro připojení více okruhů najednou. V průběhu dne Vám budou k dispozici i kolegové z robotové divize, kteří s Vámi rádi proberou další možnosti obsluhy lisů a automatizace výroby.
Seminář se uskuteční v úterý 19. května od 9:00 hodin v sídle společnosti Stäubli Systems, s.r.o. na adrese Hradecká 536, 530 09 Pardubice. Účast na semináři je pro předem přihlášené zdarma. Přihlašovat se můžete až do pátku 15. května přes tento registrační formulář, kapacita je ale omezena a proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Občerstvení v průběhu semináře je zajištěno.

O společnosti
Stäubli nabízí mechatronická řešení ve třech specializovaných divizích: textilní, konektorové a robotové. Klíčové je pro nás být na blízku zákazníkům a pružně a rychle reagovat na jejich požadavky. Obsluha našich zákazníků v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku a ve Slovinsku je zajišťována pomocí obchodních zástupců ve všech pěti zemích a technické podpory v sídle společnosti v Pardubicích. Stäubli si v plastikářském segmentu dlouhodobě zakládá na tom, že jako jeden z mála dodavatelů Vám můžeme nabídnout kompletní řešení výměny forem včetně následné automatizace.
 

 

 
Publikováno: 27. 4. 2015 | Počet přečtení: 3133