hnv murr

V Lidlu dobijete už i přes aplikaci

Společnost Lidl představuje novou službu pro zákazníky s elektromobily. Nyní je možné dobíjet elektromobily přes aplikaci Lidl Plus u všech 69 dobíjecích stanicích řetězce. Ceny začínají na 5,90 Kč/kWh.

 
Zákazníci mají nyní tři možnosti dobíjení svého elektromobilu: prostřednictvím aplikace Lidl Plus, přes webovou stránku po načtení QR kódu u dobíjecího bodu, a skrze partnera, který má roaming s dobíjecími stanicemi Lidl. Dobíjení je zpoplatněno přes Lidl Pay. Cena pro pomalejší AC dobíjení činí 5,90 Kč/kWh a pro rychlejší DC dobíjení 6,90 Kč/kWh. Lidl je tak aktuálně nejlevnějším poskytovatelem dobíjení elektromobilů.

Kromě samotného spuštění dobíjení nabízí aplikace další funkcionality, jako např. vyhledávání dobíjecích stanic, zjištění aktuální obsazenosti, navigace k dobíjecí stanici, filtrování podle zadaných parametrů a podobně. Všechny účtenky za dobíjení má zákazník přehledně uloženy v aplikaci Lidl Plus a může se k nim kdykoliv vrátit. Výhodou také je, že je aplikace zákazníkům již delší dobu známá a jedná se pouze o její aktualizaci.Lidl je v čele obchodních řetězců v oblasti elektromobility s největším počtem vlastních dobíjecích stanic. Zákazníci mohou být ujištěni, že dobíjená elektřina pochází z obnovitelných zdrojů, ať už jde přímo o zdroje společnosti Lidl anebo z distribuční sítě, kdy je původ prokázán transparentně pomocí tzv. Záruk původu.

Do budoucna se také počítá s dalším propojením služeb Lidlu, například skrze slevové kupóny na dobíjení při nákupu v obchodě. Veškeré další informace lze nalézt ZDE.

 
Publikováno: 8. 2. 2024 | Počet přečtení: 368