hnv murr

Nová řada elektrických vozíků Baoli nastavuje nové standardy

Baoli, světový výrobce vysokozdvižných vozíků, který je součástí skupiny KION Group, představuje novou řadu elektrických vozíků KBE 18-20 Li, která nabízí nejprogresivnější a nejpokročilejší technologii lithium-iontových baterií.

 
Tento nejnovější přírůstek do produktového portfolia poskytuje zákazníkům Baoli v oboru manipulace s materiálem významná zlepšení z pohledu efektivity a produktivity.

Vozíky KBE 18 Li a KBE 20 Li s nosností 1,8 až 2,0 tuny a výškou zdvihu až 6,5 metru představují optimální řešení pro lehké a středně náročné aplikace ve firmách, které se zabývají výrobou a logistikou. Díky absenci emisí a nízké úrovni hluku jsou tyto vozíky perfektně vhodné pro vnitřní provoz v halách. Jejich kompaktní podvozek a malý poloměr otáčení zajišťují efektivní práci v úzkých prostorách a umožňují snadný pohyb i ve stísněných skladových areálech.

Rychlejší nabíjení

Bezúdržbová li-ion technologie je charakteristická svým rychlým nabíjením, což umožňuje nepřetržité používání těchto vozíků i po několik směn bez delších přestávek na nabíjení. Baterie je možné často dobíjet bez negativního vlivu na jejich životnost a nabíjecí místa je možné zřídit tam, kde je to potřebné a vhodné, není nutné používat prostor specializovaných nabíjáren, což snižuje náklady na investice a provoz manipulační techniky.

Vysoký výkon a udržitelnost


Modely KBE 18-20 Li jsou vybavené výkonnějšími motory, dosahují vyšších rychlostí a zvládají strmější nájezdy. Jejich střídavé motory zajišťují bezúdržbový provoz a nabízejí značné vylepšení účinnosti a tím i spotřeby energie. Tyto modely představují spolehlivé a šetrné řešení z hlediska ekologie. Díky nulovým emisím jsou vhodné i v ekologicky citlivých oblastech nebo v odvětvích s přísnými emisními předpisy, aniž by docházelo k znečištění.

Kabina byla navržena s ohledem na bezpečnost a komfort řidiče. Je vybavena dvěma úložnými prostory s USB porty pro pohodlné nabíjení malých elektronických zařízení. Na barevném displeji se zobrazují všechny důležité informace, což usnadňuje řidičům rychlou a jednoduchou orientaci o stavu provozu vysokozdvižného vozíku.Vozíky Baoli jsou rychle dostupné přímo z evropských skladů, což zákazníkům poskytuje výjimečnou flexibilitu. K tomu přispívá i rozsáhlá globální síť prodejců.
 
Publikováno: 7. 2. 2024 | Počet přečtení: 363