asseco Aimtec murr

Každá aplikace potřebuje správné switche

Stroje i zařízení jsou stále více propojeny, což znamená, že úspěšnou digitalizaci lze zaručit pouze s výkonnou a spolehlivou síťovou technologií. A právě v sítích přebírají ústřední úlohu switche.

 
Společnost Murrelektronik dokáže díky svým komponentám zajistit optimalizovanou síťovou architekturu pro stroje i zařízení každého podniku. Switche jsou inteligentní součásti infrastruktury, čtou příchozí data a předávají je na port s příslušným přijímačem. Oblast použití switche ve stroji je velmi rozmanitá. Slouží jako spojovací prvek mezi řízením PLC a účastníky Ethernetu. Kromě toho se používají také jako sběrnice pro připojení různých sběrnicových modulů ke switchi. Společnost Murrelektronik má pro každou aplikaci potřebný switch.

Gigabitové spravované switche Xelity IP20 - Inteligentní sítě

Řízené switche Xelity IP20 umožňují ethernetovým zařízením komunikovat mezi sebou prostřednictvím síťových připojení. Dávají síti možnost vytvářet různé topologie, např. topologii hvězdy nebo stromu. Kromě toho přebírají další úkoly, jako je analýza chyb nebo diagnostika sítě. Optimalizují přenos dat a nabízejí řízení v síti, třeba prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Instalaci zjednodušuje připojení ProfiNet ve switchi a integrace do konfiguračního nástroje, jako je TIA Portal, prostřednictvím souboru GSDML. Profinet využívá standardy TCP/IP a IT a umožňuje integraci sběrnicových systémů. Síť je vybavena nejnovější gigabitovou technologií a je zajištěna i do budoucna proti větším objemům dat.

Gigabitové switche Xelity IP20 bez správy – The Data Trucks

Nespravované gigabitové switche Murrelektronik jsou datovými rozvaděči v sítích a solidně pokrývají základní funkce. Propojují mezi sebou zařízení v síti a efektivně předávají data v podobě paketů. Blýsknou se rychlostí přenosu dat v gigabitovém rozsahu. Nespravované gigabitové switche Xelity jsou dokonale navrženy pro použití v rozvaděči – i ve stísněných podmínkách. Štíhlé switche mají robustní plastový kryt a lze je snadno namontovat na DIN lištu.

Xelity 10 TX IP67 - Snadná decentralizovaná síťová komunikace

Ovladatelné switche Xelity 10 TX IP67 otevírají inteligentní decentralizovanou správu dat např. pro IIoT. S tímto switchem Xelity 10 TX s krytím IP67 lze realizovat bezporuchové sítě v nejnáročnějších podmínkách v nejrůznějších scénářích použití – včetně rychlého datového toku až 10x Gigabit v jednom switchi. Největší výhodou je dostupnost 10 portů v nesmírně malém, ale velmi robustním kovovém krytu.Xelity 10 TX maximalizuje šířku pásma v náročných podmínkách a poskytuje spolehlivou datovou komunikaci, která může být decentralizovaná a bez rozvaděče. Průmyslové sítě se tak stávají vysoce dostupnými a rychle uváděnými do provozu. Prostřednictvím integrovaného webového serveru lze provádět rozsáhlé konfigurace, například pro diagnostiku. Vysoké rychlosti toku dat zkracují dobu cyklu v aplikacích.

Potřebujete-li další informace, ZDE je video o spravovaných switchech.
 
Publikováno: 14. 9. 2023 | Počet přečtení: 650