asseco Aimtec murr

Startuje druhý ročník Dacia Tour 2023

Druhý ročník se uskuteční od 31. srpna do 17. září letošního roku a bude zahrnovat osm lokací a deset testovacích dní. K dispozici bude celá modelová řada Dacia s modely v různých motorizacích od ECO-G 100 přes pohon 4x4 (pro model Duster) až po první elektrický pohon Dacia Spring.

 
Všechny modely budou představeny v různých stupních výbavy včetně nejnovější řady Extreme, která je vrcholnou řadou modelů Dacia. Značka ukáže také novinku z řady příslušenství InNature – kempingovou vestavbu Pack Sleep modelu Jogger, která zahrnuje spací vestavbu do vozu a stan, jež lze připevnit na dveře zavazadlového prostoru.

Na každé zastávce Dacia Tour si budou moci návštěvníci vyzkoušet aktuální celou modelovou řadu značky. K dispozici bude kompletně obměněná paleta modelů s dvoupalivovým pohonem na benzín a LPG, první čistě elektrický model, ale také klasické spalovací motory včetně pohonu 4x4.

Společnost bude dělat návštěvníkům tým zkušených lektorů, kteří zájemcům o testovací jízdu vše ochotně vysvětlí a zodpoví jejich dotazy. Testovací jízdy se uskuteční v každé lokaci v časovém rozmezí od 10:00 do 19:00 hod s tím, že poslední jízda začíná v 18:30.Foto: Dacia

Každý účastník si může vyzkoušet až 2 vozy, aby měl šanci porovnat více modelů. Součástí expozice bude také novinka z řady příslušenství InNature, která zahrnuje kempovací vestavbu Pack Sleep modelu Jogger.

Seznam lokací, kde se na vozy značky Dacia můžete těšit:

31. 8. Metropole Zličín

1. 9. OC Letňany

2. 9. Plzeň Olympia

3. 9. Liberec Globus

7. 9. Olomouc Globus

8. 9. Brno Olympia

9. 9. Brno Olympia

10. 9. Pardubice Globus

16. 9. Ostrava Avion

17. 9. Ostrava Avion

Možnost registrace na Dacia Tour 2023

K této akci bude spuštěna webová stránka www.tour.dacia.cz, kde si zájemci mohou rezervovat testovací jízdu konkrétního modelu.Foto: Dacia

Pro všechny, kteří si rezervují testovací jízdu, kterou následně uskuteční, je připravena soutěž o zápůjčku modelu Jogger s kempingovou vestavbou na 2 týdny.

Seznam vozů na Dacia Tour:

- 1x statický Jogger Extreme s kempingovou výbavou InNature (spací vestavba Pack Sleep)

- 2x Jogger (Expression 5 míst, Extreme 7 míst, ECO-G 100)

- 2x Duster (Journey TCe 150 EDC, Extreme 4x4)

- 1x Sandero Stepway Extreme (ECO-G 100)

- 2x Spring Extreme (Electric 65).
 
Publikováno: 25. 8. 2023 | Počet přečtení: 870