asseco Aimtec murr

Tech Data mění jméno na TD SYNNEX

Nově bude zákazníkům v Evropě, Latinské Americe a Karibiku (LAC) poskytovat Tech Data své služby jako TD SYNNEX. Přejmenování logicky navazuje na loňskou fúzi společností Tech Data a SYNNEX Corporation, díky níž vznikl největší distributor IT na světě.

 
„Premiéra značky TD SYNNEX v Evropě a regionu LAC pro nás představuje speciální moment. A podtrhuje také náš závazek poskytovat partnerům v ekosystému vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím našeho komplexního portfolia technologií i služeb a znalostí více než 22 000 spolupracovníků po celém světě,“ uvedl CEO TD SYNNEX Rich Hume.

Podle něho bude TD SYNNEX i nadále stavět na detailní technologické specializaci a místních odborných znalostech trhu, kterými jednotlivé společnosti Tech Data na trzích v Evropě a regionu LAC vynikají.

V asijsko-pacifickém regionu (APAC) bude společnost zatím vystupovat na trhu jako Tech Data – A TD SYNNEX Company, zatímco na japonském trhu již operuje pod značkou TD SYNNEX. Přestože v regionu APAC v současné době Tech Data oficiálně svůj název nezmění, bude mít stejný přístup ke globálním zdrojům TD SYNNEX, jako firmy v ostatních oblastech.
 
Publikováno: 18. 10. 2022 | Počet přečtení: 705