hnv murr

Novinky na Chronos Summit 2022

Společnost Cooler Master představila své nové produkty a služby na online akci Chronos Summit 2022, která se konala ve virtuálním světě Metaverse v aplikaci „Gather Town“ (foto: Coller Master).

 
Šlo o realistický zážitek podobný skutečné technologické výstavě, vč. interaktivního a zábavného programu. Ve vlastní 8bitové metropoli Cooler Master přivítal všechny od profesionálů z řad médií, přes obchodní zástupce, tvůrce až po širokou komunitu, která se kolem značky Cooler Master vytvořila. Skrze vlastní avatár šlo prozkoumat vše, co „Cooltropolis“ nabízí, prohlédnout si produkty, nebo se potkat s představiteli firmy. Na akci byla k vidění limitovaná edice produktů k 30. výročí:

Křeslo Hybrid 1 – na základě rozsáhlého průzkumu vznikl model Hybrid 1, který splňuje náročné požadavky hráčů a profesionálních tvůrců. Kombinuje výhody pohodlných kancelářských židlí a ergonomii, resp. oporu závodních sedadel.

Počítačové skříně – řada Cosmos se prezentuje revolučním pojetím, resp. posunutím hranic technologií kupředu. Cosmos C700M nabízí zbrusu nové barevné schéma, kvalitní celohliníkové provedení, unikátní emblém a další designová vylepšení.Model počítačové skříně HAF 700 EVO je navržen tak, aby si zachoval špičkovou účinnost chlazení a minimální úroveň hluku. Poskytuje ideální prostor pro vytvoření vlastní sestavy s možností umístění až osmnácti 120mm ventilátorů, dvou 360mm chladičů a 480mm chladiče.

Napájecí zdroje –
model V SFX Platinum 1100 a 1300 s certifikací 80 Plus Platinum, modulární kabeláží, 92mm ventilátorem, kvalitními 16AWG PCIe kabely a 10letou zárukou. Nově mají uživatelé možnost tento zdroj využít i v mini-ITX skříních až po E-ATX. Díky přiloženému držáku je zdroj kompatibilní ve všech z nich. Mezi dalšími novými modely jsou M1600 a V SFX-L Platinum.

Chlazení – vylepšení se dočkal model ML360 Sub-zero V2, který získal novou pumpu s vyšším výkonem a nižší hlučností. Nízkoprofilový chladič se třemi nejnovějšími ventilátory Mobius s novým designem lopatek Ring Blade nabízí mimořádný odvod tepla. Technologie Intel Cryo Cooling, resp. integrovaný software umožní úplně přizpůsobení požadavkům na přetaktování. Mezi dalšími novými modely jsou MasterLiquid PL420 Flux, Mobius 120 ARG, New V8, Monitor Stand, Mobile Cooler a MF120 Halo2.

Klávesnice – bezdrátová klávesnice MK721 je vybavena hybridní bezdrátovou technologií a univerzální kompatibilitou napříč operačními systémy a platformami, a integruje veškeré důležité vlastnosti: mechanické spínače, opletený pružinově svinutý kabel, ovládací slider a celkové kvalitní pevné provedení v bílé a černé barvě.

Myši – model MM712 představuje další z řady lehkých myší tentokrát bez perforace. Navazuje na předchozí, zachovává si špičkové vlastnosti a vylepšuje zejména pevnost konstrukce díky celistvému profilu bez otvorů. Nízká hmotnost méně než 58g poskytuje prostor uživateli pro rychlost a citlivost. Další nové modely jsou MM311 a MM310.Shark X – patří mezi netradiční modely s naprosto odlišným pohledem na počítač. Tvar žraloka nabízí dostatek prostoru pro nejnovější grafické karty, procesory, ale také AIO vodní chlazení. Jedná se o pokus prolomit hranice tradičního tvaru počítačové skříně a přinést jedinečný a přitom přizpůsobitelný nadčasový systém.

Headsety – bezdrátový headset SH711 ANC reprodukuje kvalitní zvuk ve všech úrovních. Dva typy potlačení hluku ANC a END zajišťují čistý a kvalitní poslech hudby nebo komunikaci, k čemuž dopomáhá i jedinečná dvoukomorová konstrukce. K dispozici je pohodlné ovládání a tři režimy připojení.

Monitory – model GP27-FQS s QHD rozlišením je jedním z produktů nové řady mini-LED, kde si Cooler Master klade za cíl nabídnout výhodný poměr cena/výkon. Mezi novinkami je i model GP27-FUS.

Křesla –
model Motion 1 je prvním křeslem využívajícím haptický systém optimalizovaný pro práci i pro hraní. Přináší zážitek ze 4D kina do obývacího pokoje.Orb X – je víceúčelová pracovní stanice. Jde o elegantní, částečně uzavřený pracovní prostor, který je začleněn do plně automatické motorizované schránky pro maximální soukromí.
 
Publikováno: 16. 2. 2022 | Počet přečtení: 676