hnv murr

Schneider implementoval svůj systém ve firmě Precheza

Poprvé v České republice implementoval Schneider Electric všechny vrstvy systému EcoStruxure Power v přerovské Precheze, který ji bude pomáhat i s hospodařením s energiemi.

 
Vedle systému Power Monitoring Expert, který monitoruje bilanční měření energií, došlo i k doplnění o službu Power advisor, která zajišťuje maximální možnou kybernetickou bezpečnost.

I díky systému EcoStruxure Power je společnost Precheza v současnosti jednou z nejefektivnějších, co se hospodaření s energiemi týče. Stala se vůbec první institucí, ve které jsou nainstalované jak koncové prvky, tak i systém na monitoring energií Power Monitoring Expert.

Srdcem celé architektury využívaného systému IoT je platforma EcoStruxure. Propojuje celý podnik, „od podlahy až po střechu“. Ze snímačů sbírá důležitá data a odesílá je do aplikace Power Monitoring Expert. Analyzuje data a hledá užitečné informace (Data Mining). Precheza má tak možnost rozhodovat se na základě informací získaných v reálném čase a obchodních logik.

Hned několikrát se již osvědčila služba Power advisor, systém správy napájení poskytující optimalizovaný výkon a spolehlivost napájení. Služba tak posouvá diagnostiku měření od řešení problémů na zařízení až po úplnou analýzu systému. Ve výsledku dochází ke kombinaci odborných rad s pokročilými algoritmy – jejich aplikováním na data ze systému Power monitoring expert.Zástupci Schneider Electric předali společnosti Precheza plaketu a certifikáty deklarující prvenství.

„Společnost Precheza využívá již několik let monitorovací aplikaci Power Monitoring Expert od Schneider Electric. Systém pomáhá dosahovat maximálně efektivního hospodaření s energiemi, a to nejenom pro bilanční měření energií. Nyní došlo k rozšíření a modernizaci celé soustavy. Nedílnou součástí je aktuálně velmi žádaná implementace prvků kybernetické bezpečnosti,” komentuje implementaci systému Zdeněk Rada, manažer pro klíčové zákazníky Schneider Electric.
 
Publikováno: 25. 1. 2022 | Počet přečtení: 679