asseco Aimtec murr

Liberty spustila novou aplikaci

Nová mobilní aplikace společnosti Liberty Ostravy byla vyvinuta ke zjednodušení komunikace se stávajícími zákazníky hutě a pro snadnější orientaci potenciálních zákazníků.

 
Aplikace uživatelům umožňuje procházet na jednom místě celý sortiment ocelových výrobků z huti Liberty Ostrava a její sesterské společnosti Liberty Galati v Rumunsku, jehož součástí jsou za tepla i za studena válcované výrobky, ocel s povlakem zinku nebo nátěrem, dlouhé a ploché výrobky, trubky, důlní výztuže i silniční svodidla.

Přehlednou a intuitivní aplikaci vyvinula firma Voygerman Technology. Aplikace obsahuje výrobkové katalogy, brožury a také možnost poslat nezávaznou poptávku na požadovaný typ zboží. Jejím prostřednictvím mohou klienti sledovat stav zpracování svých objednávek online a zároveň mají přístup k obchodním dokumentům, jako jsou objednávky nebo faktury. Aplikace je dostupná v operačních systémech Android a iOS.„V posledních letech jsme svědky toho, jak enormní výhody přináší digitalizace všem typům společností, a jsme si vědomi, že je naprostou nezbytností také pro efektivní fungování naší huti. Zároveň s modernizací výrobních technologií modernizujeme i naše komunikační nástroje,“ řekl lídr projektu Radek Němec z technicko - zákaznického servisu Liberty Ostrava.
 
Publikováno: 18. 1. 2022 | Počet přečtení: 876