hnv murr

Chytré váhy od Tesly

Tesla nedávno uvedla na trh další novinku zaměřenou na životní styl v podobě chytré váhy. Zařízení Tesla Smart Composition Scale WiFi Style je k dispozici ve dvou variantách a měří až 13 hodnot.

 
Značka Tesla dále rozšiřuje své portfolio produktů chytré domácnosti. Tentokrát se zaměřila na životní styl a svou nabídku doplnila o chytré váhy.

Chytrá váha Tesla Smart Composition Scale WiFi Style má čistý a jednoduchý design, díky kterému se hodí do každé koupelny. Na svrchní části se nachází kompozitní sklo o tloušťce 6 mm s ITO vrstvou, která dokonale reaguje na lidský dotek. K samotnému měření jsou určené hned čtyři tenzometry, které jsou strategicky zabudované tak, aby bylo každé vážení co nejpřesnější.Měří celkem 13 hodnot

Kromě samotného vážení dokáže chytrá váha změřit hned třináct dalších údajů. Kromě tělesné hmotnosti je to například BMI, množství tělesného tuku, svalů, kostí i vody, ale i celkové skóre zdraví těla, objem viscerálního tuku (tedy tuku v oblasti břicha) nebo třeba metabolický věk.Technické specifikace


A protože se všechny hodnoty zároveň automaticky posílají do mobilní aplikace, údaje o hubnutí si mohou zákazníci v přehledných grafech zkontrolovat už chvíli po stoupnutí na váhu.
 
Publikováno: 1. 12. 2021 | Počet přečtení: 681