Rosler MURR2 Schunk

Citroën podporuje zdravotně postižené

Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením, Václav Krása, převzal z rukou Jaromíra Heřmanského, ředitele B2B pro značky Citroën, DS, Peugeot a Opel v rámci dlouhodobé spolupráce klíčky od zcela nového Citroënu C5 Aircross Hybrid.

 
Tato spolupráce navazuje na komplexní program Handycars, který sdružuje všechny značky skupiny Emil Frey v ČR a je určen všem osobám se zdravotním postižením, opatrovníkům těchto osob i organizacím pečujícím o postižené.

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid bude sloužit Pavlu Hříbkovi, řediteli Odboru regionálních projektů NRZP, k pravidelným cestám do regionálních center Národní rady osob se zdravotním postižením a za jejich klienty. Součástí toho partnerství je i podpora vyhlašování cen Mosty, ocenění aktivit, které významným způsobem zlepšují postavení osob se zdravotním postižením v naší společnosti, a také vydávání časopisu Mosty pro členy NRZP ČR, která sdružuje 90 organizací s celkovým počtem více jak 300 tisíc lidí se zdravotním postižením, nebo jejich rodinných příslušníků.

Program Handycars, který sdružuje všechny značky skupiny Emil Frey v ČR, je určen všem osobám se zdravotním postižením, opatrovníkům těchto osob i organizacím pečujícím o postižené. V rámci tohoto komplexního programu mohou tito klienti kromě cenového zvýhodnění při nákupu vozů využívat také mnoha specifických služeb včetně sociálního poradenství.„Program Handycars bereme jako náš podíl na společenské odpovědnosti v této oblasti. Nejde jen o to zprostředkovat informace a partnera, který vůz speciálně upraví na míru konkrétním potřebám. Snažíme se i o to, aby byly v rámci cenových zvýhodnění tyto vozy dostupné všem, kteří je potřebují, aby se mohli v co největší míře zapojit do života a také těm, kteří jim v tom pomáhají,“ říká Jaromír Heřmanský. Václav Krása uvedl: „Program Handycars významně pomáhá při mobilitě osob se zdravotním postižením, a to především tím, že je dlouhodobý a jednotliví pracovníci, kteří jsou zapojeni do programu, jsou dobře obeznámeni s problémy s mobilitou u lidí se zdravotním postižením“.
 
Publikováno: 4. 8. 2021 | Počet přečtení: 302