murr Schunk

Murrelektronik – spojte se ve středu s námi

Každou středu po čtyři týdny probíhá seriál webinářů, jejichž třetí díl začíná 2. 6. od 9,30 hod informacemi s praktickými ukázkami dnešních možností Ethernetu a rozdílů mezi switchi v průmyslové automatizaci. Na tento třetí webinář se lze zaregistrovat ZDE.

 

Třetí středeční webinář povedou Vladimír Schnurpfeil a David Hanák a bude zaměřen na Komunikační protokol Ethernet, který by bez switchů nebyl tím, čím dnes je. Bude představena nabídka produktů z portfolia Murrelektronik, a jejich důležité funkce a výhody. Můžete se těšit na praktické ukázky přehledného webového rozhraní nebo implementace do TIA portalu.Nechte se od nás inspirovat a ZDE si můžete vybrat další středeční webinář.

Průvodce webinářem Murrelektronik:

Registrace - Jděte na stránku webináře a pomocí odkazu vyplňte požadované údaje. Po odeslání formuláře dostanete na zadanou emailovou adresu potvrzovací zprávu o vašem přihlášení. Událost můžete uložit do e-mailového klientu (Outlook, Gmail, iCal).

Test připojení - Tato stránka ZDE otestuje, zda je technicky možné se webináře zúčastnit.

Instalace (volitelné) - Doplněk pro používání platformy GoToWebinar se obvykle instaluje automaticky. V případě problémů s přenosem zvuku nebo obrazu, či s uživatelským rozhraním doporučujeme doplněk znovu ručně nainstalovat z této stránky: https://support.goto.com/webinar/help/download-now-g2w010002. Instalace se uskuteční i v případě probíhající relace, bez odpojení.

Účast - Klikněte na tlačítko „Join Webinar“ v e-mailu potvrzujícím vaši účast. Doplněk GoToWebinar se spustí automaticky. V případě problémů můžete vyzkoušet postup popsaný v oddílu Instalace.

Nikdo vás nebude nutit aktivovat svoji webkameru či mikrofon. Naopak, pro zvýšení přehlednosti a srozumitelnosti prezentace prosíme všechny účastníky o ponechání svých mikrofonů vypnutých.

Pro dotazy během prezentace, prosím, využijte panel Questions, kde můžete napsat svůj dotaz. Ten bude vyřízen prezentujícími dle situace ústně nebo psanou odpovědí. Vaše dotazy (případně i následnou komunikaci) vidíte jen vy a pořadatel.

Nakládání s informacemi -
Své registrační údaje zadáváte společnosti LogMeIn, Inc., která provozuje službu GoToWebinar. Více o ochraně osobních informací ve společnosti LogMeIn, Inc. si můžete přečíst ZDE.


V případě dotazů se obracejte na e-mail: marketing@murrelektronik.cz

 
Publikováno: 31. 5. 2021 | Počet přečtení: 324