asseco Aimtec murr

Goodyear nabízí sezónní odměnu

  Společnost Goodyear Dunlop Tires Czech oznámila, že před nadcházejícím zimním obdobím (do konce října) podpoří dopravce při obměně pneumatik jejich vozového parku. Sezónní akce se vztahuje na nákladní pneumatiky značek Goodyear a Dunlop a odměna činí 25 nebo 20 eur za pneumatiku.

 
„Při nákupu nákladních pneumatik značky Goodyear o rozměru 22.5“ mohou dopravci získat odměnu 25 eur za jednu pneumatiku, v případě pneumatik Dunlop ve stejném rozměru pak 20 eur za pneumatiku,“ uvedl Petr Abrahámek, Commercial Sales Director pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Akce probíhá od začátku září do konce října a žádost o odměnu mohou dopravci podávat výhradně online prostřednictvím portálu www.mygoodyear.eu.
Nárok na odměnu za zakoupené pneumatiky mohou dopravci uplatňovat po registraci ke svému účtu MyGoodyear v sekci MyGoodyearodměny. Po nahrání kopie faktury rovnou získají potvrzení své odměny. „Všechny nároky na odměnu ovšem musí být zaregistrovány nejpozději do 30. listopadu 2019,“ upozorňuje Petr Abrahámek.
 
Publikováno: 27. 8. 2019 | Počet přečtení: 1190