hnv murr

Malé tiskárny pro ekologicky přívětivá pracoviště

Společnost Kyocera Document Solutions Europe uvedla na trh novou řadu černobílých tiskáren ECOSYS formátu A4, která umožňuje firmám spravovat efektivněji a bezpečněji vyšší objemy tisku s výrazně nižším dopadem na životní prostředí.

 

Nejnovější rozšíření vysokorychlostního laserového portfolia černobílých tiskáren A4 firmy Kyocera zahrnuje modely ECOSYS P3145dn, ECOSYS P3150dn a ECOSYS P3155dn, kombinující vysokou produktivitu s efektivitou. Tyto tři nové tiskárny představují poslední modernizaci populární řady produktů ECOSYS, navržené aby propojila koncepty Ekologie, Ekonomiky a Systémů a spojila tak v jednom produktu potřeby řešení správy dokumentů každé organizace. Od předchozích modelů se odlišují nejen moderním designem, ale i aktualizovanou sadou funkcí, vyvinutých pro vyšší výkon i uživatelský komfort.

Tiskárny jsou díky novému polygonovému motoru o 13 % rychlejší než předchozí generace, optimalizované startovací časy zařízení zrychlují spuštění tisku. Další výhodou je kompatibilita těchto zařízení se třemi různými typy tonerů. Nízkou spotřebu zařízení ocení hlavně firmy a organizace, které chtějí snižovat spotřebu a náklady na energie související s tiskem.

Nové tiskárny standardně obsahují Data Security Kit, který umožňuje použití integrovaných pokročilých prvků šifrování dat - pro kvalitnější zabezpečení umožňuje šifrování dat ještě před uložením na pevný disk. Tento nový prvek poskytuje firmám uživatelsky jednoduchý a pohodlný způsob, jak chránit svá důvěrná data, dokumenty a informace.

Stejně jako u všech strojů ECOSYS i do systémů těchto tří modelů i jejich designu je integrováno „eco-friendly“ nastavení, které podporuje udržitelnost a minimalizuje dopady na životní prostředí. Všechna zařízení jsou bezkazetová a vyrobena z komponentů s dlouhou životností, což redukuje požadavky na výrobu i údržbu.

 
Publikováno: 9. 7. 2019 | Počet přečtení: 955