EuroBlech Murrelektronik

Citroën spouští od 15. září roadshow

Letošní ročník roadshow Citroën Experience se bude konat u obchodních center na 25 místech po celé České republice v termínu od 15. září do 15. října. Na své si přijdou nejen dospělé publikum, ale i malí návštěvníci.

 

Pro dospělé nabídne roadshow Citroën Experience možnost vyzkoušet si některé z posledních novinek značky: Citroën C3 s integrovanou Full HD kamerou, Citroën C-Elysée s praktickým zavazadelníkem, 7místný Grand C4 Picasso a až 9místný Citroën Spacetourer. Poprvé bude v ČR možnost si prohlédnout poslední novinku - nové kompaktní SUV C3 Aircross. Jde o vůz, který se vyznačuje originálním SUV exteriérem a příkladnou prostorností a variabilitou v interiéru.

Malí návštěvníci se mohou vydovádět na skákacím hradu nebo si projet některou ze závodních tratí na velké autodráze.

Co tedy udělat, když máte zájem o testovací jízdu? Na www.citroen.cz vyhledat termín, který vyhovuje a vybrat si vozy na vyzkoušení. Pak zarezervovat hodinu, kterou obratem potvrdíme. A to je vše. Kamion s pohodlným zázemím a chutným občerstvením bude k dispozici všem návštěvníkům od 10 do 18 h. Vyškolený personál pomůže při předání vozidla, i během jízdy.

Každý den nabízí 105 testovacích jízd v moderních vozech Citroën, tak proč si je zdarma nevyzkoušet. Navíc, všichni účastníci testovacích jízd jsou automaticky zařazeni do slosovací soutěže o zapůjčení vozu Citroën Grand C4 Picasso na měsíc.

Podívejte se, kdy roadshow Citroën Experience projíždí Vaším městem...ZDE

 
Publikováno: 12. 9. 2017 | Počet přečtení: 182