asseco Aimtec murr

Záložní nabíječka pro mobily a tablety

Palčivým problémem moderních tabletů a chytrých mobilních telefonů je výdrž baterie, která při častém používání přístroje, např. při prohlížení internetu nebo přehrávání multimédií, nevydrží ani celý den. 

 

Pro uživatele, kteří jsou stále na cestách a nemají zrovna možnost dodat svému smartphonu potřebnou energii, připravil Genius záložní nabíječku ECO-u600, umožňující nabíjet chytré telefony nebo tablety i na místech bez elektrické zásuvky. Akumulátor je určen pro téměř všechna elektronická zařízení, která lze nabíjet přes USB port, jako jsou mobily, smartphony, MP3 přehrávače nebo navigace a díky nízké hmotnosti není problém brát ho všude s sebou.
Zařízení ECO-u600 disponuje kapacitou 6800 mAh, což zajistí zvýšení provozní doby při brouzdání na webu až o 39 h. K propojení nabíječky a mobilního zařízení slouží mikro USB port. LED dioda ukazuje aktuální kapacitu akumulátoru. K připojení jsou integrovány výstupy 5V/1A pro smartphony a 5V/2.1A pro tablety, sada proto obsahuje i přepínací adaptér pro nabíjení telefonu případně tabletu.
 

 
Publikováno: 3. 4. 2013 | Počet zobrazení: 3955 článek mě zaujal 858
Zaujal Vás tento článek?
Ano