hnv murr

Nejmenší plnohodnotný all-in-one router na světě

Pod označením WL-330NUL představil Asus miniaturní USB router, který je vybaven ethernetovým portem pro připojení ke kabelové síti a vestavěným modulem 802.11b/g/n Wi-Fi pro rozšíření bezdrátové sítě. 

 

Novinka nabízí plnohodnotné funkce routeru v miniaturním provedení a je určena pro pohodlné a rychlé zabezpečené připojení k internetu zejména pro uživatele ultrabooků, smartphonů a tabletů, kteří často cestují.
Router pracuje v několika režimech - router, ethernet, Wi-Fi hotspot nebo přístupový bod a umožňuje snadné sdílení připojení k internetu s několika dalšími zařízeními bez ohledu na to, zda je k dispozici kabelové či bezdrátové připojení. Měří pouze 6,5 cm a jeho hmotnost je 25 g, takže připomíná spíše USB flash disk. Ultrabooky kvůli svým rozměrům často postrádají port kabelové sítě, takže jim port RJ-45 na routeru WL-330NUL dokáže zprostředkovat rychlejší, stabilnější a bezpečnější kabelové připojení. Uživatelům stačí, když router spárují se svým ultrabookem pomocí USB kabelu a následně WL-330NUL připojí ke zdroji kabelového internetu, nebo přímo do zdířky ve zdi pomocí ethernetového kabelu.
Router umožňuje vytvoření zabezpečené sítě a zajištění bezpečnosti dat i v případě sdílení napříč více zařízeními. Není potřeba složité nastavování. Správa sítě i řízení přístupu hostů lze zvládnout stiskem jediného tlačítka. WL-330NUL je kompatibilní s různými verzemi Windows, a systémy Mac OS a iOS, díky čemuž dokáže spolupracovat s řadou zařízení.
 

 
Publikováno: 3. 4. 2013 | Počet zobrazení: 3486 článek mě zaujal 755
Zaujal Vás tento článek?
Ano