asseco Aimtec murr

Unikátní Road Show - Termografie

Ve třech dnech tj. 13., 14. a 15. listopadu 2012 se na třech místech (Brno, Praha a Bratislava) uskuteční  velmi zajímavá a svým způsobem unikátní Road Show, kde se zájemci dozvědí od základů a principů až po poslední novinky z oboru termografie, které představí přední světový termodiagnostik Vicente Sequeira Ribeiro, M.Sc. ze Švédska. 

 

Termografie jako vědní  obor, se zabývá analýzou rozložení teplotního pole na povrchu tělesa bezkontaktním způsobem. Jde o analýzu infračervené energie vyzařované tělesem. Měřicím systémem, tzv. termokamerou  lze zobrazit teplotní pole měřeného objektu na jeho povrchu. Využívá se především pro hledání úniků tepla z budov, sledování elektrických vedení  a jejich poškození, měření rozložení teploty na zařízení nebo např. na detekci pohybu osob v objektech.
V případě zájmu o získání nových znalostí nebo osvěžení základů termografie a dozvědět se o novinkách v tomto oboru, je možnost přihlásit se na tuto zajímavou Road Show. Speciální intenzivní kurz bude probíhat  v anglickém jazyce s tlumočením do českého jazyka. Každý účastník poté získá certifikát „basic thermography training“.
Registrace je možná na www.termokamery.cz. V ceně vstupenky je zahrnut doprovodný program dle místa konání, např. v Praze je bezplatná návštěva Národního technického muzea, v Brně zas velká prohlídka zázemí Brněnského auto-motodromu a v Bratislavě návštěva Bratislavského muzea dopravy. Jelikož je počet míst omezen, doporučujeme registrovat se co nejdříve.
Bližší informace na www.termokamery.cz, nebo na http://www.termokamery.cz/roadshow/index.php?lng=cz&zdroj=AHLBORN
 

 
Publikováno: 5. 1. 2013 | Počet zobrazení: 2902 článek mě zaujal 655
Zaujal Vás tento článek?
Ano