asseco Aimtec murr

WPřenosný systém vyhledávání pomůže najít zcizené auto

Výrobce mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži, společnost Construct, svůj mechanický systém natolik technologicky a kvalitativně zdokonalila, že prakticky neumožňuje zásadní inovace. Proto přišla s rozšířením portfolia o další služby, které mj. zahrnují např. sledování vozidel.

 

Novinka v podobě přenosného vyhledávacího systému, pod názvem Construct Snooper, lokalizuje polohu vozidla duálně pomocí GPS a GSM. Velikost zařízení odpovídá velikosti mobilního telefonu a nevyžaduje montáž do vozidla. Multifunkční systém je díky napájení lithiovými bateriemi nezávislý na napájení vozidla a lze jej použít nejen ke sledování vozu, ale i objektů, případně osob. Svou polohu určuje ze dvou nezávislých zdrojů, BTS a GSM. Přenos informací zabezpečuje vložená SIM karta. Systém odesílá pravidelné reporty, jejich četnost si nastavuje uživatel podle potřeby, o své poloze a stavu zařízení.
Ovládání systému je možné dvěma způsoby. Primárně prostřednictvím internetové aplikace a v omezeném režimu také pomocí mobilního telefonu. Výhodou je archivace komunikace, zobrazení aktuální polohy na Google Maps, zasílání pravidelných reportů na zadaný e-mail či zobrazení polohy v případě rušeného signálu GPS.

 

 
Publikováno: 29. 11. 2012 | Počet zobrazení: 3315 článek mě zaujal 653
Zaujal Vás tento článek?
Ano